10:18 12.11.2018

США надалі протидіють "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку"

2 хв читати
США надалі протидіють "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку"

США залишаються противниками будівництва газопроводів "Північний поток-2" і "Турецький потік", які дадуть змогу Росії обійтися без української газотранспортної системи в транспортуванні газу до Європи, заявив міністр енергетики США Рік Перрі на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у понеділок у Києві.

"США продовжують протидію "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку". І причини дуже зрозумілі: громадяни України та Європи не повинні стати заручниками постачання енергоресурсів з одного джерела", - наголосив Р.Перрі.

За його словами, США готові працювати як партнери з Україною в енергетичній сфері.

"Ми готові підтримувати зусилля "Нафтогазу" із розділення видобутку газу від розподілу, анбандлінгу. Ми також хотіли б підтримати зусилля України із лібералізації ринку електроенергії та підвищення прозорості", - сказав міністр.

Він також відзначив останні позитивні ініціативи у сфері енергетики, зокрема в галузі розкриття геологічних даних про ділянки видобутку енергоресурсів, спрощення ліцензування.

"Усі ці заходи посилають чітке повідомлення, як уряду і приватному сектору США, так і європейським колегам України. Це свідчить про те, що Україна дуже серйозно ставиться до процесу реформування", - додав Р.Перрі.

У свою чергу глава українського уряду відзначив велику зацікавленість у такій спільній роботі, заявивши про широкий спектр можливостей для розширення співпраці в енергетичній сфері між Україною та США.

"Усе, що стосується видобутку українського газу, взаємодії в управлінні українською ГТС, поглиблення співпраці в атомній сфері й у багатьох інших сферах, де маємо абсолютно хороші можливості разом бути сильнішими", - перерахував можливі напрями для партнерства В.Гройсман.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Гаазький арбітраж ухвалив рішення на користь ПриватБанку і Коломойського проти РФ щодо експропріації активів у Криму

"Укртрансгаз" у позові до НКРЕКП оскаржує положення Кодексу ГТС про несанкціонований відбір газу

Українці в перший день роботи нового закону про валюту купили онлайн близько $4 млн

"Нафтогаз" розраховує на ухвалення Верховною Радою законопроекту про концесії для активізації відбору інвестора управління ГТС

Кияни помилково заплатили за е/е старому постачальнику 39 млн грн

"ДТЕК" побудував найбільшу в Україні Нікопольську СЕС на 246 МВт

Україна поскаржилася до СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту

Дефіцит зовнішньоторговельного балансу України у 2018 році зріс у 2,3 раза

Фінляндія, Естонія і Латвія підписали договір про створення регіонального газового ринку

Турчинов: Ключові завдання переозброєння армії покладено на національний ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА