10:18 12.11.2018

США надалі протидіють "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку"

2 хв читати
США надалі протидіють "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку"

США залишаються противниками будівництва газопроводів "Північний поток-2" і "Турецький потік", які дадуть змогу Росії обійтися без української газотранспортної системи в транспортуванні газу до Європи, заявив міністр енергетики США Рік Перрі на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у понеділок у Києві.

"США продовжують протидію "Північному потоку-2" і "Турецькому потоку". І причини дуже зрозумілі: громадяни України та Європи не повинні стати заручниками постачання енергоресурсів з одного джерела", - наголосив Р.Перрі.

За його словами, США готові працювати як партнери з Україною в енергетичній сфері.

"Ми готові підтримувати зусилля "Нафтогазу" із розділення видобутку газу від розподілу, анбандлінгу. Ми також хотіли б підтримати зусилля України із лібералізації ринку електроенергії та підвищення прозорості", - сказав міністр.

Він також відзначив останні позитивні ініціативи у сфері енергетики, зокрема в галузі розкриття геологічних даних про ділянки видобутку енергоресурсів, спрощення ліцензування.

"Усі ці заходи посилають чітке повідомлення, як уряду і приватному сектору США, так і європейським колегам України. Це свідчить про те, що Україна дуже серйозно ставиться до процесу реформування", - додав Р.Перрі.

У свою чергу глава українського уряду відзначив велику зацікавленість у такій спільній роботі, заявивши про широкий спектр можливостей для розширення співпраці в енергетичній сфері між Україною та США.

"Усе, що стосується видобутку українського газу, взаємодії в управлінні українською ГТС, поглиблення співпраці в атомній сфері й у багатьох інших сферах, де маємо абсолютно хороші можливості разом бути сильнішими", - перерахував можливі напрями для партнерства В.Гройсман.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НКРЕКП підвищила тарифи на тепло для населення ще 6 ТКЕ

Голова "Укрзалізниці" заперечує вплив на роботу компанії загострення в Азовському регіоні

Нафта помірно дорожчає після падіння напередодні, Brent торгується біля $60 за барель

Новорічний стіл-2019 подорожчав на 20% та обійдеться в 1,5 тис. грн - Інститут аграрної економіки

"Укрпошта" оперативно вирішила з ПриватБанком конфлікт про нечесну конкуренцію

"Литовські залізниці" пропонують "Укрзалізниці" спільну участь у міжнародних тендерах і випуску рухомого складу

ЄБРР може профінансувати будівництво Дніпро-Бузької ВЕС на 110 МВт

Інфляція в Україні в листопаді уповільнилася до 1,4%, у річному вимірі зросла до 10%

МАУ з 2019 р. розширює програму лояльності Panorama Club новим класом Elite

НКРЗІ - за залучення мобільних операторів до пілотного проекту з відновлення фіксованої телефонії за допомогою мобільного зв'язку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА