Інтерфакс-Україна
12:48 12.11.2018

Гройсман виступає за оновлення стратегій регіонального розвитку

1 хв читати
Гройсман виступає за оновлення стратегій регіонального розвитку

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відзначає важливість оновлення стратегій регіонального розвитку.

"У 2014-2015 роках ми створили всю законодавчу базу для створення регіональних стратегій, стратегій регіонального розвитку. Але якщо ми їх проаналізуємо, то ми побачимо, що ті витрати, у більшості випадків, витрати, які мають бути спрямовані на реалізацію стратегії, на жаль, спрямовуються на інші цілі. Стратегії залишаються просто лежати на папері, але в них є дуже чіткі визначення тих завдань, які стоять перед громадами. Тому питання оновлення стратегій має дуже важливе значення", - сказав В.Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку.

Він наголосив, що необхідно підійти системно до оновлення плану дій з реалізації стратегій, який спиратиметься на власний досвід.

"Безумовно, ми не зможемо уникнути змін до Конституції України, оскільки ми маємо закріпити в Основному законі повсюдність місцевого самоврядування, ми маємо забезпечити розподіл влади з області на рівень громади за принципом субсидіарності. І якщо хочете, то зміни до Конституції - це і є захист реформи на майбутні десятиліття, а можливо, й віки", - додав В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА