Інтерфакс-Україна
15:04 12.11.2018

Столична станція метро "Дарниця" відновила роботу

1 хв читати
Столична станція метро "Дарниця" відновила роботу

Вибухонебезпечних предметів на станції "Дарниця", яку було закрито на перевірку після анонімного повідомлення про нібито мінування, фахівці не виявили.

"Станцію "Дарниця" оглянули. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Працюємо в звичайному режимі", - йдеться в повідомленні КП "Київський метрополітен" на сторінці у Facebook у понеділок.

Як повідомлялося, станцію Київського метрополітену "Дарниця" ("червона" лінія) у понеділок опівдні було закрито через повідомлення про мінування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА