Інтерфакс-Україна
15:08 12.11.2018

Міненерговугілля ініціювало розгляд РНБО питання забезпечення е/е півночі Луганської області

1 хв читати
Міненерговугілля ініціювало розгляд РНБО питання забезпечення е/е півночі Луганської області

 Міністерство енергетики та вугільної промисловості ініціювало розгляд Радою національної безпеки і оборони (РНБО) ситуації, що склалася на півночі Луганської області у зв'язку з блокуванням Росією поставок вугілля на Луганську ТЕС, повідомила заступниця міністра Наталія Бойко на брифінгу в понеділок.

"Зараз це питання порушено на рівні вище міністерства - від нас було звернення до РНБО. Водночас для Кабміну це питання також важливе, тому, можливо, будемо пропонувати розглянути це питання і віце-прем'єр-міністру Володимиру Кістіону", - сказала вона.

Водночас М. Бойко не уточнила, коли був направлено відповідний запит.

Як повідомлялося, 6 листопада Луганська ТЕС, яка забезпечує електроенергією північ Луганської області, вимушено перейшла на спалювання газу через блокування Росією поставок вугілля. З квітня 2017 року поставки здійснювалися з активу "ДТЕК" у РФ - шахтоуправління "Обухівська" (Ростовська обл.), оскільки ТЕС може отримувати вугілля залізницею лише з російської території. Залізничних під'їздів до Луганської ТЕС із контрольованої українською владою території немає.

З жовтня 2018 року Російська залізниця не підтверджує відвантаження вугілля на адресу Луганської ТЕС через невидачу квот на його поставки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА