Інтерфакс-Україна
16:26 12.11.2018

Кличко закликав президента і Кабмін втрутитися в ситуацію зі зривом опалювального сезону в кількох містах України

1 хв читати
Кличко закликав президента і Кабмін втрутитися в ситуацію зі зривом опалювального сезону в кількох містах України

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до президента країни і Кабінету Міністрів із закликом невідкладно втрутитися в ситуацію зі зривом опалювального сезону в Смілі, Кривому Розі, Шепетівці та деяких інших містах країни.

"Не може жителів міст і містечок влада на місцях залишати один на один з цими проблемами. На жаль, повторюється ситуація, коли державні чиновники – керівництво "Нафтогазу" - дотримуються недержавної позиції. І тому я звертаюся до президента, до уряду невідкладно втрутитися в цю ситуацію", - сказав В.Кличко у коментарі журналістам на Раді регіонального розвитку за участю президента і прем'єр-міністра України в понеділок у Києві, повідомляє прес-служба мера в понеділок.

В інформації зазначається, що в місті Сміла Черкаської області з понеділка, 12 листопада, вводять надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це ухвалила міськрада Сміли. "Зазначається, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла залишилися не лише житлові будинки, але і лікарні, дитячі сади і школи вісімдесятитисячного міста", - повідомляє прес-служба міського голови Києва.

У повідомленні наголошується, що така ж ситуація виникла в місті Шепетівка Хмельницької області, де "місцевий голова закликав людей вийти на акцію протесту проти дій НАК "Нафтогаз України".

Залишається без тепла і частина Кривого Рогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА