Інтерфакс-Україна
14:04 14.11.2018

Голова Рахункової палати Пацкан допускає недовиконання держбюджету-2018

1 хв читати
Голова Рахункової палати Пацкан допускає недовиконання держбюджету-2018

 Голова Рахункової палати Валерій Пацкан допускає, що державний бюджет на 2018 рік може не бути виконаний у передбачені терміни.

"Я розумію, що уряд робитиме кроки, щоб за останній місяць наповнити бюджет, але є моменти, де ми бачимо, що ми недофінансуємо на цей рік", - сказав В.Пацкан журналістам після засідання уряду в середу.

На його думку, причинами такої ситуації є те, що збільшилися виплати за зовнішніми боргами, недоотримано кошти від приватизації, недоотримано 82 млрд грн від платників податків, а також зменшився обсяг іноземних інвестицій.

"Низка таких показників свідчить про те, що до кінця цього року можливі загрози виконання цього бюджету", - наголосив В.Пацкан.

Водночас він додав, що захищені статті будуть профінансовані в плановому обсязі, зокрема соціальні витрати.

В.Пацкан також зазначив, що питання секвестру бюджету цього року не порушуватимуть.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Parallel відкрила два нові АЗК в Києві

Система страхування воєнних ризиків може запрацювати досить швидко після прийняття відповідного законопроєкту

"Інтерпайп" нарощує присутність на ринку Близького Сходу та Північної Африки

Підприємці легпрому просять Зеленського втрутитися в ситуацію щодо тиску правоохоронців на користь імпортерів

Україна залучить $84 млн від Світового банку в межах проєкту HOPE

Кількість платників податків-членів Клубу білого бізнесу зменшилась на 55 в Ікв.-2025

"Нафтогаз" має на зиму сценарій з обмеженням споживання, але навряд чи допустить його – член НР Бойко

Міністр фінансів заперечує плани підняття податків

Споживання е/е продовжує знижуватися протягом тижня в умовах профіциту потужності СЕС – "Укренерго"

Ferrexpo констатує збільшення блокування відшкодування ПДВ через санкції до Жеваго і дистанціюється від головного акціонера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА