15:43 15.11.2018

Німеччина інвестує 3 млрд євро в технології штучного інтелекту за 6 років

1 хв читати
Німеччина інвестує 3 млрд євро в технології штучного інтелекту за 6 років

Уряд Німеччини має намір до 2025 року додатково інвестувати 3 млрд євро в наукові дослідження і технології, пов'язані з розвитком штучного інтелекту (ШІ).

У Берліні розраховують, що приватні компанії витратять на ці цілі таку саму суму, повідомляє Deutsche Welle.

"Німеччина має стати однією з провідних країн у науковій і практичній сферах" у галузі ШІ, заявив міністр економіки ФРН Петер Альтмайєр на засіданні уряду, присвяченому цифровим технологіям.

"Ми прагнемо до того, щоб у Німеччині середні підприємства та компанії, орієнтовані на експорт, все більше впроваджували цифрові технології, оскільки вони здатні привести до додаткового зростання ВВП на 1,3 процентного пункту", - зазначив міністр. За його словами, це більше ніж принесли всі великі інновації з моменту винаходу парової машини.

Федеральний міністр освіти і науки Анья Карлічек пообіцяла створити в німецьких університетах 100 нових кафедр ШІ, а також залучати до Німеччини іноземних вчених, що працюють у цій сфері.

За словами федерального міністра праці Губертуса Гайль, технологічний прогрес, автоматизація та використання штучного інтелекту до 2025 року приведе до втрати 1,6 млн робочих місць, водночас буде створено до 2,3 млн нових. Це означає, що необхідні підготовка та підвищення кваліфікації великої кількості працівників.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА