20:10 15.11.2018

"ArcelorMittal Кривий Ріг" за 10 міс. інвестував у розвиток виробництва близько $ 349 млн

3 хв читати
"ArcelorMittal Кривий Ріг" за 10 міс. інвестував у розвиток виробництва близько $ 349 млн

ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.) у січні-жовтні 2018 року інвестувало близько $ 349 млн у розвиток виробництва, в тому числі $ 271,3 млн - капітальні інвестиції, $ 77,4 млн - операційні.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в четвер, велика частина капітальних і операційних витрат пов'язана з оновленням і розвитком металургійного виробництва.

При цьому уточнюється, що серед ключових проектів - будівництво двох нових машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ №№ 2, 3) потужністю в 1,4 млн тонн на рік кожна. Вартість інвестпроекту - близько $ 144 млн. Уже змонтовано 97% металоконструкцій і виконано близько 75% всіх будівельних робіт, на 2/3 завершено постачання основного обладнання компанії SMS Group, відбувається його монтаж.

Очікується, що до весни майбутнього року одна з побудованих МБЛЗ видасть першу заготовку.

Другий масштабний інвестпроект - реконструкція дрібносортного стану № 250-4. Наразі вже поставлено 80% основного обладнання компанії DANIELI, виконано 95% детального інжинірингу, фундаменти побудовані на 70% від загального обсягу проекту.

Загальна вартість проекту - близько $ 55 млн. Проектна потужність стану після реконструкції складе понад 1 млн тонн арматурного прокату на рік, при цьому з'явиться можливість випускати арматуру №№ 8-24 у бунтах зі шпулерним намотуванням. Окрім того, стан зможе виробляти арматурний прокат у пачках довжиною до 14 м з використанням нової механізованої лінії упаковки.

Меткомбінат також продовжує реконструкцію агломераційного цеху №2, вартість якої становить близько $ 150 млн. Дотепер з шести агломашин цеху реконструйовано дві: №№ 5 і 6. Решта, чотири агломашини (№№ 1-4) будуть оновлені в 2019-2020 рр. - контракти на постачання обладнання вже підписані. Внаслідок реконструкції будуть покращені екологічні показники з викидів, на 10% зросте продуктивність.

Також повідомляється, що раніше, в квітні 2018 року, почалися гарячі випробування оновленої коксової батареї № 5 (в лютому 2017 - батареї № 6) - найбільший інвестпроект на підприємстві за останні кілька років. Увесь комплекс нових батарей обійдеться підприємству в $ 160 млн.

Інвестиційна програма 2018 року реалізується і в гірському департаменті підприємства. Зокрема, триває модернізація дробильної і рудозбагачувальних фабрик, заміна насосних агрегатів, відновлення існуючої гірничотранспортної техніки, придбання нових великовантажних автосамоскидів тощо.

Очікується, що в 2018 році капітальні та операційні інвестиції АМКР перевищать $ 400 млн.

Раніше з посиланням на заступника гендиректора з технології і екології ПАТ Тиварі Винай повідомлялося, що ArcelorMittal з моменту придбання підприємства в Кривому Розі активно інвестує в його розвиток - у нові технології, реконструкцію та ремонти агрегатів.

"Зробили ставку на стратегічні проекти, щоб значно оновити виробничі потужності підприємства. З 2006 до 2017 року інвестиції склали близько $ 4,5 млрд (CAPEX + OPEX). Цього року компанія вкладе $ 400 млн. У 2019-2022 рр. Маємо намір інвестувати ще близько $ 1,5 млрд, продовжити реалізацію масштабної інвестпрограми", - сказав він.

Як повідомлялося, в 2018 році меткомбінат продовжує інвестувати в оновлення виробничих потужностей: запланована сума - $ 404 млн (10,9 млрд грн).

Загальний обсяг інвестицій у розвиток виробництва до 2020 року раніше був встановлений розміром $ 1,2-1,5 млрд.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн при стартовій ціні 10 млрд грн, після чого меткомбінат був перейменований в "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Monobank відкриває рахунки для бізнесу та розширює свої послуги

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА