17:17 16.11.2018

Порошенко підписав закон про ратифікацію меморандуму Україна-ЄС щодо надання Україні до 1 млрд євро

1 хв читати
Порошенко підписав закон про ратифікацію меморандуму Україна-ЄС щодо надання Україні до 1 млрд євро

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про ратифікацію меморандуму щодо взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом про надання Україні макрофінансової допомоги ЄС в сумі до мільярда євро, повідомляє сайт глави держави в п'ятницю.

Реалізація меморандуму надасть можливість Україні залучити додаткові фінансові ресурси Європейського Союзу в сумі до мільярда євро для їх подальшого направлення до державного бюджету.

Передумовою отримання кожного з двох траншів макрофінансової допомоги ЄС на суму до 500 млн. євро кожний є виконання низки узгоджених сторонами заходів із реалізації податкової та митної політики, боротьби з корупцією, здійснення малої приватизації, управління державними підприємствами, корпоративного управління в державних банках і банківського нагляду, подальших реформ у сферах енергетики, охорони здоров'я та соціального захисту.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ратифікувала меморандум 8 листопада 2018 р

Угоди було підписано 14 вересня 2018 року в Києві в розвиток домовленостей П.Порошенка з лідерами інститутів Євросоюзу за результатами саміту "Східне партнерство" 23 листопада 2017 року в Брюсселі і ХХ саміту Україна-ЄС 9 липня 2018 у Києві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА