Інтерфакс-Україна
13:01 19.11.2018

Шебелинський ГПЗ вийшов з планового ремонту

1 хв читати
Шебелинський ГПЗ вийшов з планового ремонту

Шебелинський газопереробний завод (ГПЗ, Харківська обл.) вийшов з планово-запобіжного ремонту, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в "Укргазвидобування", що експлуатує завод.

Як повідомлялося, УГВ в 2017 році скоротило переробку нафтової сировини на 1% порівняно з 2016 роком - до 510,254 тис. тонн, зокрема Шебелинський ГПЗ - на 0,7% (на 3,7 тис. тонн), до 493,5 тис. тонн. Підприємства УГВ в 2017 році виробили 408,664 тис. тонн світлих нафтопродуктів (-0,9% до 2016 р.), 165,604 тис. тонн пропан-бутану (-1,6%) і 51,973 тис. тонн суміші легких вуглеводнів (+6, 2%).

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Компанія також експлуатує Шебелинський ГПЗ, Яблунівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату "Базилівщина" і 19 АЗС у Харківській області, які реалізують нафтопродукти і зріджений газ власного виробництва ШГПЗ.

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

Узгоджено ключові принципи, на яких розбудують зону вільної торгівлі між Україною та ЄС - Стефанішина

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА