Інтерфакс-Україна
15:26 19.11.2018

Голова "Нафтогазу" констатує відсутність іноземних покупців частки в оціненій в $14 млрд ГТС України

1 хв читати
Голова "Нафтогазу" констатує відсутність іноземних покупців частки в оціненій в $14 млрд ГТС України

Охочих придбати частку в українській газотранспортній системі (ГТС), оцінна вартість якої становить $14 млрд, серед іноземних партнерів наразі немає, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Ми поки що не бачили бажання купувати частку української ГТС відповідно до такої оцінки ($7 млрд за 49% - ІФ). Можливо, воно з'явиться пізніше, але поки що ні в кого такого бажання немає", - сказав він на "Українському енергетичному тижні" в Києві в понеділок.

А.Коболєв нагадав, що метою залучення іноземного партнера в українську ГТС є збереження транзиту російського газу і доходів для держави від такого транзиту.

Як повідомлялося, на початку жовтня 2018 року А.Коболєв повідомив, що розраховує на розгляд Верховною Радою пропозицій щодо відбору стратегічного міжнародного партнера для управління українською ГТС протягом першого півріччя 2019 року. За його словами, для цього Кабінет Міністрів має вийти з пропозиціями щодо умов конкурсу для відбору партнера до парламенту найближчим часом.

Верховна Рада ще в серпні 2014 року ухвалила закон, який дає змогу залучати відповідного іноземного партнера в капітал системного оператора на умовах до 49%, хоча можливий і варіант лише управління.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" розпочинає геологорозвідку на Олеській ділянці

Фонд ліквідації наслідків збройної агресії отримав 2 млрд грн за рік продажів санкційного майна

Індекс українських акцій WIG-Ukraine впав у середу майже на 7% на песимізмі щодо досягнення миру

Приєднання до SEPA може принести бізнесу і населенню Україні до EUR100 млн на рік – ІЕД

Ліміт суми кредиту за програмою "єОселя" має зростати пропорційно здорожчанню вартості житла – думка

НБУ продовжив до кінця травня обговорення умов страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Найбільшу ділянку Земельного банку передано в суборенду на 14 років за 78,6 млн грн - Мінекономіки

Україна працює над відкриттям до кінця 2025р всіх 45 категорій Реєстру збитків - Шмигаль

Комісія з добору кандидатів у члени НКРЕКП допустила до конкурсу 18 з 19 претендентів

У разі примусового стягнення боргу за опалення переплата становитиме на 25% більше суми заборгованості – "Київтеплоенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА