Інтерфакс-Україна
12:41 21.11.2018

"БПП" наполягатиме на збереженні відділень "Укрпошти" у віддалених селах - Березенко

2 хв читати
"БПП" наполягатиме на збереженні відділень "Укрпошти" у віддалених селах - Березенко

Парламентська фракція "Блок Петра Порошенка" ("БПП") наполягатиме на збереженні відділень "Укрпошти" у віддалених селах і виділення коштів із держбюджету на їх фінансування, повідомив заступник глави фракції Сергій Березенко.

"На жаль, деякі керівники держпідприємств оцінюють роботу цих держпідприємств просто як роботу корпорацій, що мають приносити прибуток, забуваючи про соціальну відповідальність. Через те, що в Україні дуже довго не змінювався тариф на доставку пенсій, "Укрпошта" запропонувала скоротити велику кількість відділень у відокремлених населених пунктах для оптимізації її фінансового балансу. Це на 100% не допустимо", - заявив він в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

С.Березенко повідомив, що "БПП" підтримає виділення 500 млн грн на фінансування відділень "Укрпошти" у віддалених регіонах країни.

"Президент вніс таку ініціативу, ми її підтримали, Кабмін вніс це в проект держбюджету. Ці гроші підуть безпосередньо "Укрпошті" на фінансування листонош у віддалених регіонах. Ці відділення не будуть закриті, в 2019 році листоноші залишаться в цих селах, кожен пенсіонер, який там проживає, отримає пенсію", - сказав він.

Депутат наголосив на неприпустимості підвищення тарифу на доставку пенсії за рахунок самих одержувачів. "Це дуже важлива позиція, яку ми обстоюватимемо", - наголосив він.

Як повідомлялося, державна компанія "Укрпошта" розглядає припинення доставки пенсій з 2019 року у разі, якщо не буде затверджено новий тариф на цю послугу.

Раніше генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр" заявив про плани оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій, якщо тариф на доставку не буде змінено.

"З 1 січня 2019 року ми не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тис. стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу", - сказав він.

Раніше І.Смілянський неодноразово заявляв про збитковість послуги з доставки пенсій для "Укрпошти" і необхідність перегляду тарифу на доставку пенсій.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наприкінці жовтня пообіцяв не допустити припинення "Укрпоштою" доставки пенсій українцям і запропонував її менеджменту звільнитися у разі незгоди з важливістю цієї соціальної функції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП у 2025р до 1,7% і у 2026р до 1% та покращив оцінку курсу гривні

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Україна в сезоні-2025 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р. до 1,7% через атаки на критичну інфраструктуру

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА