Інтерфакс-Україна
19:01 22.11.2018

Рада затвердила Маркарову на посаді міністра фінансів

1 хв читати
Рада затвердила Маркарову на посаді міністра фінансів

Верховна Рада України підтримала пропозицію прем'єр-міністра Володимира Гройсмана затвердити виконувача обов'язків міністра фінансів Оксану Маркарову на цій посаді.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за таке рішення проголосували 242 народних депутати на пленарному засіданні парламенту в четвер.

Як повідомлялося, Верховна Рада 7 червня 2018 року відправила у відставку главу Мінфіну Олександра Данилюка за поданням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, після чого Кабмін призначив О.Маркарову в.о. міністра фінансів.

О.Маркарова з березня 2015 року обіймала посаду заступника міністра - керівника апарату, а з 8 серпня 2016 року - першого заступника міністра. Вона також є членом наглядових рад державних Ощадбанку, Укрексімбанка, Укргазбанку і ПриватБанку.

До переходу на державну службу О.Маркарова 12 років очолювала Інвестиційну групу ITT, а до цього, з 1998 до1999 рр. і з 2001 2003 рр. обіймала посади радника з економічної політики і менеджера із зовнішніх і корпоративних зв'язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА