11:20 26.11.2018

Хмельницька АЕС відключила перший блок на плановий ремонт

2 хв читати
Хмельницька АЕС відключила перший блок на плановий ремонт

 Хмельницька АЕС 25 листопада о 04:00 відключила перший блок від енергосистеми країни на плановий ремонт, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

Таким чином, станом на ранок понеділка в роботі перебувають 12 із 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №3 Запорізької АЕС - 54-та доба середнього планового ремонту (до 25 січня), на блоці №6 Запорізької АЕС - 16-та доба середнього планового ремонту (до 19 січня).

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, перебувають у межах норми.

Як повідомлялося, в листопаді роботу енергоблоку №1 Хмельницької АЕС буде зупинено на планово-запобіжний ремонт тривалістю 257 діб, за цей час буде виконано всі необхідні заходи для отримання ліцензії на продовження терміну його експлуатації. Хмельницький енергоблок №1 стане десятим блоком українських АЕС, на яких відбуваються ремонтні роботи для продовження експлуатації.

За даними прес-центру станції, під час ППР заплановано здійснити капітальний ремонт генератора, середній ремонт реактора і парогенератора, повне вивантаження активної зони, ремонт усіх трьох каналів систем безпеки. Також заплановані роботи щодо продовження терміну експлуатації корпусу реактора, транспортно-технологічного обладнання, реалізації заходів із підвищення кваліфікації обладнання та сейсмостійкості трубопроводів.

Особливу увагу буде приділено виконанню заходів Комплексної програми підвищення безпеки енергоблоків з модернізації, реконструкції та заміни обладнання, що виробило проектний ресурс, на сучасне, яке відповідає всім вимогам безпечної експлуатації атомного енергоблоку.

Хмельницька АЕС у складі двох енергоблоків (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт розташована в місті Нетішині.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Інвестиційний план мережі TEN-T передбачає будівництво в країнах "Східного партнерства", в т.ч. в Україні, 4800 км авто- і залізничних шляхів

Зеленський і глава НБУ обговорили важливість незалежності Центробанку

Радник Зеленського Данилюк наполягає на виконанні умов МВФ до виборів та анонсує переговори про нову програму після них

В ЄС та ЄІБ рекомендують Україні відкласти введення нового ринку електроенергії на обмежений час

РФ прокачає з території Білорусі близько 1 млн т "брудної" нафти, з території Польщі - в 4 рази менше

ЄС очікує від України перетворення на транспортний хаб між Європою та Азією - гендиректор Єврокомісії з питань транспорту

У Зеленського на вівторок запланована зустріч із місією МВФ

Нардепи зареєстрували у ВР законопроект про перенесення ринку е/е на дев’ять місяців

"Нафтогаз" у червні знизить ціну на природний газ для промспоживачів

Зміна корпоративного управління в ПриватБанку після націоналізації вивела його в прибуток - посольство США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА