Інтерфакс-Україна
11:23 26.11.2018

Українські акції в Лондоні та Варшаві дешевшають уранці в понеділок

1 хв читати
Українські акції в Лондоні та Варшаві дешевшають уранці в понеділок

 Курс найбільш ліквідних акцій українських компаній, які торгуються на зарубіжних майданчиках, знижується вранці в понеділок після нападу російських військових на українські кораблі в Керченській протоці та перед призначеним на 16:00 засіданням Верховної Ради з питання запровадження в Україні воєнного стану.

Зокрема, акції Ferrexpo на Лондонській фондовій біржі (LSE) за перші 20 хвилин торгів у понеділок упали на 2,14% - до GBP1,871. Як випливає з даних на сайті біржі, в перші хвилини торгів у понеділок вони просіли більш ніж на 1,6%. Потім вони дещо відіграли падіння - менш ніж до 1%, проте через десять хвилин після початку торгів знову продовжили дешевшати.

Курс акцій МХП на LSE також знизився з відкриття на 0,94% - до $10,50 за штуку.

На Варшавській фондовій біржі в понеділок акції "Кернел" спочатку були стабільні, однак через 20 хвилин після відкриття вони також просіли на 1,44% - PLN54,7 за штуку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк на місяць скасував комісію за зняття готівки на касі під час оплати бізнес-картками

Ситуація на тютюновому ринку України для легальних гравців драматично погіршилася — гендиректор "Філліп Морріс"

Україна у січні-2026 досягла рекордного добового імпорту електренергії – Міненерго

Фінплан-2026 допомоги біженцям з України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА