Інтерфакс-Україна
13:28 26.11.2018

Мінінфраструктури України заявляє про готовність до можливих обмежень вантажопотоків

1 хв читати
Мінінфраструктури України заявляє про готовність до можливих обмежень вантажопотоків

 Міністерство інфраструктури України перебуває в стані підвищеної готовності до виконання всіх рішень Ради національної безпеки та оборони (РНБО) й уряду в частині обмеження руху транспорту, повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Мінінфраструктури готує відповідні пропозиції, їх буде розглянуто на нараді в міністерстві за участю керівництва "Укравтодору", "Укрзалізниці", Адміністрації морських портів, "Укрпошти", аеропортів та інших", - сказав він, зазначивши, що обмеження, які діють нині щодо руху вантажного транспорту, пов'язані виключно з погодними умовами.

В.Омелян також повідомив про посилення заходів безпеки і кіберзахисту на критичних об'єктах інфраструктури.

Як повідомлялося, Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок з ініціативи президента розгляне питання про запровадження воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко анонсувала презентацію плану дій уряду у понеділок

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА