Інтерфакс-Україна
14:46 26.11.2018

У разі оголошення воєнного стану всі соцвиплати і зарплати виплачуватимуть вчасно і в повному обсязі - Розенко

1 хв читати
У разі оголошення воєнного стану всі соцвиплати і зарплати виплачуватимуть вчасно і в повному обсязі - Розенко

 Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що у разі введення воєнного стану всі соціальні платежі, пенсії, зарплати та інші виплати будуть здійснюватися вчасно, в повному обсязі та без обмежень.

" Щоби припинити будь-які спекуляції на цій чутливій темі, пару слів щодо впливу можливого запровадження воєнного стану на систему соціальних виплат в державі.

Зважаючи на стабільну і прогнозовану фінансово-економічну ситуацію в країні, всі соціальні платежі, допомоги, пенсії, зарплати та інші виплати будуть здійснюватися вчасно, в повному обсязі і без обмежень!" - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

П.Розенко наголосив, що уряд не допустить жодних збоїв у системі соцвиплат.

"Прошу зупинитися всіх "всьопропальщиків "у поширенні "зради", дезінформації та кремлівських фейків", - додав віце-прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доходи загального фонду держбюджету в травні-2025 зросли на 34,5% до травня-2024

Зростання капінвестицій в Україні в І кв.-2025 уповільнилося до 32,5%

РФ за три роки війни отримала EUR 883 млрд. доходів за продаж нафти та газу

Міненерго США скасовує держпідтримку проєктів у сфері чистої енергетики на $3,7 млрд

"Нібулон" удосконалив свої лабораторії для перевірки нішевих культур

Україна з 2 червня має сплатити за ВВП-варантами $665,5 млн, але надалі наполягає на їх реструктуризації

Бізнес має активно входити в освітнє середовище, передавати технології і формувати готового до роботи фахівця - думка

Акціонери "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" проведуть збори з призначення аудитором компанію "Лукас Аудит"

Видатки бюджету-2025 буде збільшено, джерелами стануть краще адміністрування та ОВДП – міністр фінансів

Уряд затвердив ціну продажу "Вінницяпобутхіму" – 301,4 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА