14:43 27.11.2018

Франція сповільнить темпи відключення реакторів АЕС - Макрон

1 хв читати
Франція сповільнить темпи відключення реакторів АЕС - Макрон

Президент Франції Емманюель Макрон оголосив про нові темпи відключення реакторів АЕС у країні, зазначивши, що процес зниження частки атомної енергетики у Франції буде сповільнено, повідомляє AP.

"Що стосується атомної енергії: до 2035 року ми відключимо 14 реакторів потужністю 900 МВт. Цей процес розпочнеться в 2020 році, коли ми остаточно закриємо два реактори АЕС "Фессенгайм". Ще від чотирьох до шести реакторів буде відключено до 2030 року", - написав Е.Макрон у вівторок у Twitter.

Також до 2035 року Франція розраховує скоротити частку атомної енергетики в енергетичному секторі країни до 50%, зазначив президент.

Це значна затримка порівняно з цілями щодо скорочення частки атомної енергетики в країні, встановленими екс-президентом Франсуа Олландом до 2025 року.

Франція - одна з найбільш залежних від атомної енергії країн, на сьогодні більше ніж 3/4 енергетичного сектора припадають на 19 АЕС.

Е.Макрон наголосив, що Франція поступово переходитиме на поновлювані джерела енергії, намагаючись знизити залежність економіки від палива, що стимулює глобальне потепління.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА