Інтерфакс-Україна
12:15 29.11.2018

Датська JYSK розширить мережу в Україні до 46 магазинів

1 хв читати
Датська JYSK розширить мережу в Україні до 46 магазинів

ТОВ "Юск Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу магазинів меблів і товарів для дому JYSK групи компаній Jysk Group (Данія), відкриє новий магазин у Хмельницькому, розширивши у такий спосіб мережу в Україні до 46 магазинів.

Відповідно до прес-релізу компанії, магазин площею 1,043 тис. кв. м відкриється в Хмельницькому 6 грудня та розміститься на вул. Кам'янецька, 21 в торговельно-розважальному готельному комплексі "Либідь Плаза". Він стане третім магазином мережі JYSK у Хмельницькому та 46-м - в Україні.

"У Хмельницькому ми відкриваємо вже третій магазин, що свідчить про великий попит на товари бренду JYSK. Перші два магазини з'явилися в приміщенні "Фуршет" і ТЦ Woodmall. Новий JYSK запрацює у форматі 3.0 в самому центрі міста", - наведено в повідомленні слова виконавчого директора JYSK в Україні Євгена Іваниці.

Як наголошується в повідомленні, в магазині буде представлено меблі, матраци, текстиль для дому та декор.

Як повідомлялося, ТОВ "Юск Україна" планує у 2018 році відкрити до 12 нових торгових точок у країні.

Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на 29 листопада 2018 року мережа представлена 46 магазинами в 20 містах, а також онлайн-магазином.

На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 2,5 тис. магазинів у 50 країнах світу, переважно в Європі.

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА