Інтерфакс-Україна
15:49 29.11.2018

НБУ скасував особливий режим банківської системи в умовах запровадженого воєнного стану

1 хв читати
НБУ скасував особливий режим банківської системи в умовах запровадженого воєнного стану

Національний банк України (НБУ) нормативно закріпив звичайний режим роботи банківської системи на час воєнного стану.

Відповідне рішення затверджено постановою правління НБУ "Про особливості функціонування банківської системи України в умовах особливого періоду" №132 від 28 листопада 2018 року. Постанова набуває чинності 29 листопада 2018 року.

У документі зазначено, що необхідність, порядок, обсяг, і термін дії заходів, передбачених нормативно-правовими актами НБУ про функціонування банківської системи в особливий період, визначатиметься окремими рішеннями центробанку.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 26 листопада підписав указ "Про введення воєнного стану в Україні" №393/2018, яким запроваджується воєнний стан на 30 діб - з 14:00 26 листопада до 14:00 26 грудня 2018 року. Цього самого дня Верховна Рада затвердила закон, що вводить в дію указ президента.

Згідно з нормативними актами, воєнний стан оголошено в областях, що межують із Росією та Придністров'ям: Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській і Херсонській, а також в Донецькій та Запорізькій областях і внутрішніх водах Азовсько-Керченської акваторії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА