Інтерфакс-Україна
20:41 29.11.2018

"ДТЕК Енерго" за 9 міс. отримало чистий прибуток 3,4 млрд грн

2 хв читати
"ДТЕК Енерго" за 9 міс. отримало чистий прибуток 3,4 млрд грн

"ДТЕК Енерго" січень-вересень 2018 року закінчило з чистим прибутком 3,395 млрд грн, зокрема в третьому кварталі компанія отримала чистий збиток 2,009 млрд грн, повідомляється у звіті на сайті компанії.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в ДТЕК, зокрема, на фінансовий результат вплинуло зниження курсу гривні. Збиток за курсовими різницями за дев'ять місяців становив 0,6 млрд грн.

Дохід "ДТЕК Енерго" в січні-вересні становив 119,812 млрд грн, зокрема в третьому кварталі - 36,631 млрд грн. Валовий прибуток за дев'ять місяців становив 14,424 млрд грн, зокрема в третьому кварталі - 4,94 млрд грн.

Як повідомлялося, "ДТЕК Енерго" в 2017 році отримало збиток 2,916 млрд грн, а виручка за минулий рік становила 141,738 млрд грн. Ключовий вплив на підсумковий фінансовий результат 2017 року мали втрати активів у зоні АТО. Загальний збиток від списання та знецінення активів, а також перегляду зобов'язань становив 4,4 млрд грн. Звітність за 2018 рік компанія готує без урахування цього чинника.

"ДТЕК Енерго" - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд ухвалив 1-й пакет підтримки 6,6 млн українців з прифронтових регіонів – Свириденко

Українські енергокомпанії оперативно відновлюють пошкоджені об'єкти з видобутку і транспортування газу – Міненерго

ЄК надала гарантії ЄБРР за кредитом у EUR500 млн для системи газопостачання України - комюніке

Пакет підтримки "Нафтогазу" перевищить EUR1 млрд і забезпечить безперервну закупівлю газу на зиму 2025/2026 – представник ЄБРР

ФДМ продав "Енергосталь" у Харкові за 600 млн грн компанії зі статутним капіталом у 100 грн

Співвласники EVA і Varus за 608,1 млн грн перемогли в аукціоні з приватизації раніше керованого ними "Вінницяпобутхіму"

ЄБРР з початку війни надав "Нафтогазу" фінансування на загальну суму EUR1,6 млрд

"Нафтогаз" підписав кредит з ЄБРР на EUR500 млн під гарантії ЄС для купівлі газу

Імпорт е/е після підвищення вечірніх прайс-кепів збільшився удвічі – "Д.Трейдінг"

Зарплати у будівельній галузі підвищено вдвічі - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА