Інтерфакс-Україна
10:48 30.11.2018

"Укрзалізниця" запустила залізничний експрес із Києва до аеропорту "Бориспіль"

2 хв читати
"Укрзалізниця" запустила залізничний експрес із Києва до аеропорту "Бориспіль"

АТ "Укрзалізниця" відправить у перший рейс цілодобовий залізничний експрес за маршрутом Київ-Пасажирський – Дарниця – Бориспіль-аеропорт.

"Очікується, що регулярне курсування розпочнеться о 13:00", - повідомили в прес-службі компанії в п'ятницю.

На маршруті курсуватимуть чотири рейкові автобуси виробництва польської Pesa Bydgoszcz SA місткістю до 120 пасажирів і з багажною зоною, модернізовані "Укрзалізницею". Квитки вартістю 80 грн можна придбати за готівку у двох касах на Центральному та Південному вокзалах, за безготівковим розрахунком - у чотирьох кіосках самообслуговування, встановлених у конкорсі над чотирнадцятою колією. Також пасажири можуть розрахуватися за проїзд безпосередньо в поїздах за технологією, аналогічною запровадженій у київському метрополітені.

Вартість реалізації проекту, згідно з повідомленням прес-служби, сягнула 480 млн грн. "Під час реалізації проекту добудовано до наявної залізничної інфраструктури близько 4 км колії, зведено залізничну естакаду завдовжки 272 м над трасою M03 Київ-Харків. Побудовано дві пасажирські платформи з павільйонами поблизу аеропорту та критий пішохідний перехід від платформ до термінала D "Борисполя", – повідомляється на сайті "Укрзалізниці".

У рамках проекту також побудовано дві зали очікування з кондиціонерами, телевізорами, розетками, Wi-Fi та зоною для дітей. Вхід у зазначені зони здійснюється за наявності квитка на експрес.

Як повідомлялося, АТ "Укрзалізниця" 29 листопада розмістила в західному переході Центрального залізничного вокзалу Києва розклад залізничного експресу до аеропорту "Бориспіль", по 30 рейсів у кожному напрямку.

"Укрзалізниця" прогнозує перевозити за маршрутом Київ - Міжнародний аеропорт "Бориспіль" близько 3,8 млн пасажирів уже в 2019 році та провадить переговори про електрифікацію ділянки колії з Києва до міжнародного аеропорту "Бориспіль".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Австралія стала лідером з поставок вина до Китаю за 7 місяців

Novus планує розширювати мережу "Мі Маркет", відкриваючи по 60 магазинів щороку

Хлібобулочні вироби торік подорожчали на 20%, у 2025 р. додадуть ще 15-20% - директор "Київ Хлібу"

Ємкість хлібобулочного ринку України стабілізувалася і в грошах у 2025р на 15% перевершить 2021р - думка

Правління "Енергоатома" зросло до п’яти осіб

В Нацбанку очікують місію МВФ найближчими тижнями для дискусій про можливу нову програму

Частка угод з розстрочками на ринку новобудов України сягає в середньому 65% – девелопери

Уряд оновив стратегію розвитку сільського господарства і пролонгував її до 2030 року

Кабмін пропонує вийти з угоди про принципи справляння непрямих податків під час експорту та імпорту між державами-учасницями СНД

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА