15:59 03.12.2018

МКМТ припинила антисубсидиційне розслідування стосовно імпорту узбецьких авто

2 хв читати
МКМТ припинила антисубсидиційне розслідування стосовно імпорту узбецьких авто

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) на засіданні в понеділок ухвалила рішення про припинення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну нових легкових автомобілів походженням із Узбекистану, повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) в прес-релізі.

"Під час розслідування посольство Республіки Узбекистан в Україні представило офіційні роз'яснення: згідно з постановою президента Республіки Узбекистан №ПП-800 від 21.08.2008 "Про створення підприємства з іноземними інвестиціями" (ЗАТ "Дженерал Моторс Узбекистан"), узбецьким виробникам до кінця 2017 надавалися пільги, які, починаючи з 2018 року, вже не діють", - зазначає МЕРТ.

Міністерство зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан також поінформувало комісію, що основна частка експорту узбецьких автомобілів в Україні припадає на легкові автомобілі малого класу "А", які не виробляються в Україні, наголошується в повідомленні.

"Отже, МКМТ встановила, що застосування компенсаційних заходів не є необхідним, а також ухвалила рішення про припинення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів походженням із Республіки Узбекистан без застосування заходів", - повідомило Мінекономрозвитку.

Згідно з даними Державної фіскальної служби та Держстату, в 2017 році до України було ввезено 13 940 нових автомобілів, з яких 2823 - з Узбекистану, а за січень-серпень 2018 року всього було ввезено 7808 автомобілів, з яких лише 702 - з Узбекистану.

"Отже, порівняно з 2017 роком у 2018 році частка узбецьких автомобілів у загальному імпорті скоротилася з 20,3% до 9%, а в останні місяці 2018 року імпорт з Узбекистану практично відсутній", - констатує МЕРТ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДТЕК вважає попередні висновки АМКУ щодо зловживань у БуТЕС необґрунтованими, вбачає адміністративний тиск

ЄІБ та Мінрегіон підписали угоду про співпрацю для сприяння енергоефективності громадських будівель в Україні

Мінсоцполітики оцінює потенційне недоотримання ЄСВ 2020 року в 17,7 млрд грн

Мінфін України знизив ставку за 3-міс. ОВДП до 9,9% і за 6-міс. до 10,27%

Законопроекти про впровадження плати за використання автодоріг вантажним транспортом мають максимально враховувати інтереси українських перевізників

"Вог Рітейл" продовжив контракт із "Укрзалізницею" на організацію харчування у швидкісних поїздах зі збільшенням щомісячного платежу, новий конкурс планується у вересні

Українці у травні продали готівкової валюти на $48,5 млн більше, ніж купили

ДТЕК ВДЕ в 2019 р збільшив капітальні інвестиції в 2,1 раза - до 8,9 млрд грн

ЄС змінив умови експорту металопрокату в третьому періоді дії захисних заходів із 1 липня до 30 червня 2021 року

BofA погіршив прогноз падіння ВВП України в 2020 році до 6,8%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА