Інтерфакс-Україна
12:21 04.12.2018

Росія не планує припиняти транзит газу до Європи через територію України після запуску "Північного потоку 2", запевняють у Кремлі

1 хв читати
Росія не планує припиняти транзит газу до Європи через територію України після запуску "Північного потоку 2", запевняють у Кремлі

Про припинення транзиту газу через Україну після набуття чинності проекту "Північний потік-2" не йдеться, але все залежить від Києва, завив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Цю позицію неодноразово озвучував президент Путін, він говорив, що, власне, про припинення транзиту через Україну зі вступом в експлуатацію "Північного потоку-2" не йдеться. Цей транзит далі буде можливий, але знову все залежить від української сторони", - сказав Д.Пєсков журналістам.

Так він відповів на прохання висловити позицію Кремля щодо заяв канцлера ФРН Ангели Меркель, пов'язаних із необхідністю гарантій транзиту російського газу через Україну, оскільки ця країна є більш вразливою.

Прес-секретар глави держави додав, що "цей транзит може бути продовжено", і про це неодноразово говорив російський президент.

При цьому на зауваження журналістів про те, що модальність у заявах Кремля та канцлера ФРН про те, що "транзит може бути продовжено" і "транзит має бути продовжено", різна, Д.Пєсков сказав: "Я говорив про ту позицію, яка була заявлена президентом Путіним. У нас модальність одна: це позиція Путіна".

"Я не можу говорити за канцлера ФРН", - додав Д.Пєсков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА