12:05 05.12.2018

Україна посідає друге місце за темпами зростання e-commerce в Європі

2 хв читати

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) оцінює зростання обсягів ринку e-commerce в Україні у більш ніж 30% щорічно, повідомив керівник сектора IT-Telecom BRDO Олександр Кубраков під час круглого столу "E-commerce: розумне регулювання для прогресивного ринку" в Києві в середу.

"Ринок електронної комерції у світі зростає зі швидкістю 23-25% на рік. В Україні ці темпи набагато вищі - близько 30% на рік", - навів статистику він.

При цьому О.Кубраков зазначив, що Україна посідає передостаннє місце в Європі за ВВП на душу населення, останнє за рівнем проникнення інтернету і на 10-20% відстає від сусідніх країн за рівнем проникнення банківських карток.

За даними BRDO, обсяг ринку e-commerce в Україні в 2017 році перевищив $50 млрд, або 3,2% загального обсягу роздрібного продажу. Водночас темпи зростання електронної комерції в Україні становили близько 31%, що є другим за швидкістю зростання показником в Європі.

"Суттєвою проблемою для ринку є обов'язок продавця надавати фіскальний чек у друкованому вигляді у момент надходження грошей за товар. Це практично унеможливлює інтернет-еквайринг з обсягом платежів понад 7,5 млрд грн на рік і оплату післяплатою обсягом більше ніж 12 млрд грн на рік", - наголосив О.Кубраков.

Він зазначив, що вирішенням цієї проблеми може стати дозвіл надавати чеки в електронній формі.

Як повідомлялося, група компаній EVO прогнозувала в 2018 році збереження тенденції зростання ринку електронної комерції у сфері фізичних товарів і послуг на 30% порівняно з 2017 роком - до 65 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Три останніх шатдауна в США обійшлися в $ 4 млрд

Суд Болгарії припинив провадження у справі про підрядника на розширення ГТС Болгарії, зокрема для газу "Турецького потоку"

Державна підтримка аграріїв в держбюджеті-2020 складе 4,4 млрд грн і буде спрямована на компенсацію ставок для покупки землі

Зеленський очікує, що ЄБРР збільшить інвестиції в Україні до більш ніж EUR1 млрд на рік

Wizz Air у 2020 році планує на 7% збільшити кількість посадкових місць на рейсах з України

Події навколо ПриватБанку та екс-глави НБУ Гонтаревої дають бізнесу та інвесторам тривожний сигнал - бізнес-асоціації

ВР може відстрочити введення РРО до 2021 року і підвищити ліміт для 2-ї групи "єдинників" - джерело

SkyUp з кінця листопада запустить рейси зі Львова та Запоріжжя до Тель-Авіва

"Метінвест" має намір викупити єврооблігації на $440 млн і випустити нові

Споживчі настрої українців у серпні покращилися до рівня 2004-2008 рр. - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА