12:05 05.12.2018

Україна посідає друге місце за темпами зростання e-commerce в Європі

2 хв читати

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) оцінює зростання обсягів ринку e-commerce в Україні у більш ніж 30% щорічно, повідомив керівник сектора IT-Telecom BRDO Олександр Кубраков під час круглого столу "E-commerce: розумне регулювання для прогресивного ринку" в Києві в середу.

"Ринок електронної комерції у світі зростає зі швидкістю 23-25% на рік. В Україні ці темпи набагато вищі - близько 30% на рік", - навів статистику він.

При цьому О.Кубраков зазначив, що Україна посідає передостаннє місце в Європі за ВВП на душу населення, останнє за рівнем проникнення інтернету і на 10-20% відстає від сусідніх країн за рівнем проникнення банківських карток.

За даними BRDO, обсяг ринку e-commerce в Україні в 2017 році перевищив $50 млрд, або 3,2% загального обсягу роздрібного продажу. Водночас темпи зростання електронної комерції в Україні становили близько 31%, що є другим за швидкістю зростання показником в Європі.

"Суттєвою проблемою для ринку є обов'язок продавця надавати фіскальний чек у друкованому вигляді у момент надходження грошей за товар. Це практично унеможливлює інтернет-еквайринг з обсягом платежів понад 7,5 млрд грн на рік і оплату післяплатою обсягом більше ніж 12 млрд грн на рік", - наголосив О.Кубраков.

Він зазначив, що вирішенням цієї проблеми може стати дозвіл надавати чеки в електронній формі.

Як повідомлялося, група компаній EVO прогнозувала в 2018 році збереження тенденції зростання ринку електронної комерції у сфері фізичних товарів і послуг на 30% порівняно з 2017 роком - до 65 млрд грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський за активізацію економічних відносин із Францією, підтримує реалізацію культурного проекту "Анна Київська. Нове тисячоліття"

Єврокомісія та Німеччина підтвердили позиції щодо транзиту газу територією України

Нафта перейшла до падіння на побоюваннях за світовий попит, Brent подешевшала до $61,3 за барель

Air Liquide і "Метінвест" підписали контракт на $25 млн з будівництва повітророздільної установки на ММК

Адміністрація президента подасть до Кабміну свою версію спецзобов’язань на оптовому ринку електричної енергії

Гройсман: "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення на вимогу уряду

Власник "АероСвіту" відновлює позов проти України більше ніж на $695 млн

Розміщення Україною єврооблігацій на EUR1 млрд суттєво не позначиться на курсі гривні, дасть позитивний сигнал інвесторам

"Укртрансгаз" заявляє про загрозу роботі ГТС

Співвласник авіакомпанії SkyUp заявляє про атаки на бізнес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА