Інтерфакс-Україна
14:52 06.12.2018

Насалик запропонував підвищити ціну на енергетичне вугілля держшахт на 10,5%

1 хв читати
Насалик запропонував підвищити ціну на енергетичне вугілля держшахт на 10,5%

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик запропонував підняти ціну на енергетичне вугілля державних шахт на 10,5% - до 2,8 тис. грн з 2,535 тис. грн за тонну (без ПДВ), повідомляють "Наші гроші" з посиланням на протокол наради міністра з представниками енергоринку.

Таке підвищення, за словами І.Насалика, надасть можливість поліпшити стан державних шахт, проте все одно не покриє собівартості їхньої вугільної продукції.

Згідно з текстом протоколу, потреба українських ТЕС і ТЕЦ у вугіллі в 2019 році становить 28,2 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Продажі новорічних товарів у "Епіцентрі" виросли на 40%

"Укрзалізниця" планує підвищити ціни на СВ та 1-й клас Інтерсіті

Україні не вдасться відновити 30-40% газовидобутку протягом ОЗП – директор ЦДЕ

Наглядова рада Ощадбанку обрала головою правління Каціона – заступника з питань корпоративного бізнесу

Велика Британія та Україна розширять співпрацю у сфері фінмеханізмів через британські програми розвитку бізнесу

Україна повинна поступово скасовувати цінові обмеження на енергоринку та ПСО на суб'єктів газової сфери – Пакет розширення

14% агробізнесу в 2025 р. стикалися з корупцією

Мінрозвитку відібрало 9 проєктів у рамках відновлення України, перемогли заявки "Руху без бар'єрів" і фабрики-кухні

"Укрзалізниця" має чистий збиток за 9 міс.-2025 7,2 млрд грн і пропонує ріст вантажних тарифів у 2026 р. на 41,5%

Держлісагентство розбудовує лісонасіннєві центри з перспективою мати в 2,5 рази більше сіянців та експортувати 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА