15:00 06.12.2018

За право будівництва заводу з переробки відходів у Львові борються п’ять компаній

1 хв читати
За право будівництва заводу з переробки відходів у Львові борються п’ять компаній

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оприлюднив на сайті список із п'яти компаній, відібраних для участі в другому турі конкурсу на будівництво заводу з переробки відходів у Львові, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

До списку увійшли компанії: CONTROL PROCESS S.A. (Польща), EGGERSMANN ANLAGENBAU GMBH (Німеччина), HELECTOR S.A. (Греція), консорціум MUT-Dogusan (Австрія і Туреччина) і консорціум WTT-Axis (Нідерланди та Литва).

"У списку п'ять компаній, які будували аналогічні комплекси з переробки відходів у країнах Європи", - наводить прес-служба директора комунального підприємства "Зелене місто" Вадима Ніздрі.

Другий тур, за його даними, складається з двох частин. Спочатку учасники тендера нададуть свої технічні рішення. Спеціальна комісія перевірить їх на відповідність технічним завданням, потім відбудеться конкурс за ціною будівництва комплексу.

Як повідомлялося, в червні поточного року ЄБРР і Львівська міськрада уклали договір про виділення EUR35 млн на будівництво комплексу з переробки відходів у Львові та рекультивацію Грибовицького полігону.

Львівська міськрада виділила для будівництва комплексу земельну ділянку на вулиці Пластовій, 13, у Львові.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА