Інтерфакс-Україна
11:11 12.12.2018

Закон із поправками до Податкового кодексу з "бюджетного пакету" оприлюднено на сайті ВР

1 хв читати
Закон із поправками до Податкового кодексу з "бюджетного пакету" оприлюднено на сайті ВР

Закон зі змінами до Податкового кодексу з "бюджетного пакету" (законопроект №9260) оприлюднено на сайті парламенту і в газеті "Голос України" в середу.

Документ, зокрема, передбачає підвищення ставок "екологічного" податку за викиди двоокису вуглецю з 0,41 грн до 10 грн за тонну з 2019 року, свідчить оприлюднений текст.

Закон збільшує ставку рентної плати за користування надрами для видобування нафти з 29% до 31% з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5 км, і з 14% до 16% - для покладів на глибині понад 5 км.

Водночас ставку ренти за користування надрами для видобутку конденсату буде знижено з 45% до 31% для покладів, які повністю або частково залягають на глибині 5 км, і з 21% до 16% - для покладів на глибині понад 5 км.

При цьому на 2019 рік рентну плату для видобутку залізної руди підвищено на 10%.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому цей ресурсний закон із "бюджетного пакету" 23 листопада, після чого комітет з питань податкової та митної політики заявив про необхідність внести низку додаткових поправок як уточнення. Зокрема, скасувати введення поступового подальшого підвищення екологічного податку до 25 грн/тонну до 2022 року. Депутати підтримали ці поправки 6 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ планує запустити національний інноваційний хаб для фінсектора у 2026 році

Доходи загального фонду держбюджету в жовтні-2025 виросли на 41,6% до жовтня-2024 завдяки грантам

"Укрзалізниця" планує довести євроколію до Львова до кінця 2027р

Кабмін тимчасово продовжив заборону експорту необробленої деревини напередодні завершення мораторію

США і Китай наступного тижня підпишуть торговельну угоду - міністр фінансів

Мінекономіки запустило опитування експортерів щодо вітчизняного бренду та потреб інструментів підтримки

Fitch підтвердило рейтинг ПроКредит Банку на рівні "CCC"

ЄІБ розглядає фінансування проєкту забезпечення Миколаєва питною водою вартістю EUR70 млн

Учасниками програми "ВідновиДІМ" тепер можуть бути лише ОСББ з пошкодженнями від 1 млн грн

Ощадбанк та Укрексімбанк тимчасово закрили торговельно-офісний комплекс Gulliver, звинувачують ексвласника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА