19:13 18.12.2018

Курс гривні на міжбанку у вівторок зміцнився до 27,785 грн/$1

1 хв читати
Курс гривні на міжбанку у вівторок зміцнився до 27,785 грн/$1

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку у вівторок зміцнився до 27,785 грн/$1 з 27,8825 грн/$1 за підсумками попереднього робочого дня, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" дилери комерційних банків.

Котирування гривні до завершення торгів становили 27,77-27,88 грн/$1.

За даними НБУ, довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку 18 грудня знизився до 27,86 грн/$1 з 27,8863 грн/$1.

ОСТАННЄ

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

Пошкоджені РФ потужності приблизно 25% газовидобутку України можна відновити не раніше вересня-листопада – директор ЦДЕ

Новий голова Держстату має за мету здійснити цифрову трансформацію служби

"Метінвест" у війну через дефіцит кадрів відмінив конкурси на вакантні позиції та скоротив терміни навчання

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА