13:38 19.12.2018

Україна та ЄС домовилися оновити додатки до Угоди про асоціацію з енергетики та сфери цифрового ринку

2 хв читати
Україна та ЄС домовилися оновити додатки до Угоди про асоціацію з енергетики та сфери цифрового ринку

Україна та Європейський Союз домовилися оновити додатки до Угоди про асоціацію у сфері енергетики та цифрового ринку, повідомила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Нам вдалося отримати згоду ЄС, що у деяких сферах нам потрібно переходити до оновлень додатків до Угоди про асоціацію через те, що право ЄС розвивається й Україна готова більше поглиблювати реалізацію своїх зобов'язань для того, щоб більше інтегруватися до окремих ринків ЄС. Ми дійшли згоди про те, щоб визначити механізм оновлення додатку 27, з енергетики. Також йдеться про сферу цифрового ринку, це 17 додаток. У нас є певне бачення того, як би ми запропонували його оновити", - сказала вона на прес-конференції "Підсумки Ради асоціації Україна-ЄС: євроінтеграційний порядок денний на 2019 рік" у середу в Києві.

За її словами, на момент складання Угоди про асоціацію з Україною ЄС не мав чітких регуляцій у цих сферах і за минулий час сильно посунувся вперед.

І.Климпуш-Цинцадзе додала, що деякі зміни можуть зажадати ратифікації українським парламентом.

У свою чергу директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина уточнила, що оновлення, зокрема додатку з енергетики, стосуватимуться не лише переліку актів, які мають бути імплементовані, але і передбачатимуть механізм оцінки та моніторингу прогресу України, а також підготовку спільних рекомендацій за результатами досягнутого прогресу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА