Інтерфакс-Україна
17:23 03.01.2019

Українці оформили 16,5 тис. авто на єврономерах за новими правилами - ДФС

1 хв читати
Українці оформили 16,5 тис. авто на єврономерах за новими правилами - ДФС

Державна фіскальна служба (ДФС) відзвітувала про митне оформлення 16,5 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією з 25 листопада 2018 року, коли набули чинності нові правила, по 2 січня 2019 року.

Як зазначило відомство на сайті, з них майже 14 тис. автомобілів перебували на митній території з порушеннями митного законодавства, за що їхні власники сплатили по 8,5 тис. грн на загальну суму майже 119 млн грн.

"Найактивніше громадяни оформляли транспортні засоби в Києві - 3037 автомобілів, Волинській - 2642, Чернівецькій - 2058 і Закарпатській областях - 1137", - зазначили в ДФС.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закони про зниження акцизного податку з автомобілів і про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів, зареєстрованих в інших державах. При цьому власникам авто на єврономерах (т. зв. євроблях) встановлено пільгову ставку акцизу (з коефіцієнтом 0,5) для розмитнення протягом 90 календарних днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА