Інтерфакс-Україна
11:40 04.01.2019

Договір із постачальником "останньої надії" на постачання е/е уклала низка вугледобувних підприємств

2 хв читати
Договір із постачальником "останньої надії" на постачання е/е уклала низка вугледобувних підприємств

Низка вугледобувних підприємств України уклала договір на постачання електроенергії з держпідприємством (ДП) "Укрінтеренерго" як поДоговір із постачальником "останньої надії" на постачання е/е уклала низка вугледобувних підприємствстачальником "останньої надії" (ПОН), чиї кінцеві ціни в середньому на 16% вище, ніж в інших постачальників.

Про це свідчать оновлені дані про контрагентів, розміщені на сайті ДП.

До переліку, зокрема, увійшли держпідприємство "Вугільна компанія "Краснолиманська", "Мірноградвугілля", "Торецьквугілля", "Селидіввугілля", "Лисичанськвугілля", "Первомайськвугілля", "Укрвуглереструктуризація", "Волиньвугілля", "Львіввугілля" тощо.

Постачальником е/е для вищезазначених підприємств до 2019 року було держпідприємство "Регіональні електричні мережі". Рівень розрахунків із РЕМ у 2018 році не перевищив 40%.

За даними Міненерговугілля, заборгованість державних шахт за е/е на кінець минулого року перевищувала 11 млрд. грн

Договори з ПОН також уклали Криворізька ТЕЦ, водоканали Рубіжного (Луганська обл.), Новоград-Волинського (Житомирська обл.) і "Лисичанськводоканал" (Луганська обл.).

Як повідомлялося, раніше договори на постачання е/е з ПОН уклали АТ "Укртрансгаз", його філії та підрозділи, АТ "Укртранснафта", НАК "Нафтогаз України", держпідприємства "Морський торговельний порт "Южний", "Адміністрація морських портів України" та її філії, "Украерорух" і його філії, комунальні підприємства "Бердичевводоканал", "Попаснянський райводоканал".

Споживачі, яких переведено на роботу з ПОН, можуть користуватися його послугами протягом 90 днів.

Тариф на постачання е/е у ПОН для споживачів, приєднаних до мереж операторів системи розподілу, в середньому на 16% вище, ніж у постачальників універсальних послуг. За першим класом він становить у середньому 2,7 грн за кВт-год із ПДВ (у Луганській області - 2,9 грн), за другим - у середньому 3,4 грн (у Луганській області - 3,9 грн) за кВт- ч із ПДВ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

Рада розгляне законопроєкт про легалізацію криптовалют на відкритті наступної сесії - Гетманцев

Найприбутковішими банками в I півріччі стали Приват, Ощад, Райф, Укрексім та ПУМБ, найзбитковішими – РВС та Альянс

Попит покупців житла на фінпрограми забудовників із подовженим терміном розстрочки росте – девелопери

Мобілізовані отримають право на пільгову іпотеку – "Укрфінжитло"

"Нафтогаз" може компенсувати ТКЕ різницю в тарифах на 44,5 млрд грн – Кулеба

Україна накопичила 2,4 млн тонн вугілля та приблизно 11 млрд куб. м газу – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА