10:23 08.01.2019

Amazon стала найбільшою компанією світу за капіталізацією, обігнавши Microsoft

1 хв читати
Amazon стала найбільшою компанією світу за капіталізацією, обігнавши Microsoft

 Капіталізація найбільшого світового інтернет-рітейлера Amazon.com Inc. у понеділок перевищила ринкову вартість Microsoft Corp., у результаті чого вона стала найдорожчою компанією у світі.

За підсумками торгів ціна акцій Amazon піднялася на 3,4%, а капіталізація сягнула $796,78 млрд. Компанія вперше у своїй історії стала глобальним лідером за цим показником, зазначає The Wall Street Journal.

При цьому ринкова вартість Microsoft у понеділок підвищилася лише на 0,1% - до $783,57 млрд.

Софтверний гігант Microsoft обігнав за капіталізацією Apple Inc. наприкінці листопада. За підсумками останніх торгів ринкова вартість виробника iPhone та Mac скоротилася на 0,2% - до $701,99 млрд. Отже, Apple посідає нині четверте місце після Alphabet Inc., холдингової компанії Google, капіталізація якої становить $745,63 млрд.

Ринкова вартість Apple на початку серпня 2018 року перевищила $1 трлн, а на початку жовтня - $1,1 трлн. Проте відтоді котирування акцій компанії падали.

До десятки найдорожчих компаній нині входять також Berkshire Hathaway Inc., Facebook Inc., JPMorgan Chase & Co., Johnson & Johnson та Walmart Inc.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА