Інтерфакс-Україна
17:56 11.01.2019

Сайти Держлікслужби, Мінінформполітики, Держпраці та Держприкордонслужби лідирують у рейтингу органів виконавчої влади

2 хв читати

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) здійснив моніторинг інформаційного наповнення офіційних сайтів центральних і місцевих органів виконавчої влади в другому півріччі 2018 року.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Держкомтелерадіо, лідерами рейтингу серед 64 центральних органів виконавчої влади стали Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Міністерство інформаційної політики України, Державна служба України з питань праці, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та адміністрація Державної прикордонної служби України.

"Вони мають максимальний показник інформаційної прозорості 100%. Водночас найменше значення показника інформаційної прозорості має веб-сайт Національної служби здоров'я України (47,14%)", - йдеться в повідомленні.

Також кращими серед 25 веб-сайтів обласних державних адміністрацій та Київської міської держадміністрації визнано сайти Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської ОДА. "Усі вони мають високі показники інформаційної прозорості", - зазначили в Держкомтелерадіо.

Повідомляється також, що значну динаміку зростання інформаційної прозорості серед центральних органів виконавчої влади продемонстрували Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національна поліція України, Державна міграційна служба України, Міністерство освіти і науки України, Державне агентство з питань електронного урядування України та Міністерство культури України, а серед місцевих органів виконавчої влади - Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Черкаська, Луганська, Волинська Кіровоградська і Чернівецька обласні держадміністрації.

За інформацією Держкомтелерадіо, таке зростання обумовлено насамперед реалізованими заходами для адаптації своїх сайтів до потреб осіб із порушеннями зору та слуху.

"Станом на 22.12.2018 повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з порушеннями зору та слуху 47% центральних органів виконавчої влади і 76% місцевих органів виконавчої влади. Часткову адаптацію своїх сайтів до потреб осіб з порушеннями зору і слуху здійснили 11% центральних і 12% місцевих органів виконавчої влади", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Молочні продукти в червні продовжили дорожчати, крім найдешевшого сегменту

Україна оптимізує структуру власності Нацдепозитарія для залучення міжнародних інвесторів – меморандум з МВФ

Законопроєкт про ліквідацію партизації на місцевих виборах у малих громадах внесений в Раду

Мінфін у III кв.-2025 тричі запропонує доларові ОВДП і раз - у євро зі збільшеним до 1,5 року терміном обігу

Перевірку доброчесності та відповідності голови та членів НКЦПФР продовжено на місяць - програма з МВФ

Шмигаль обговорив з генсеком ОЕСР реформи в Україні

Схід порожніх вантажних вагонів на Рівненщині вплинув на рух пасажирських поїздів – "Укрзалізниця"

Офіційний курс євро до гривні вперше досяг майже 49,41 грн/EUR1

Тарифи на газ та електрику для населення становлять половину ринкових – МВФ

Бізнес вкотре закликав Кабмін не посилювати навантаження на надрокористувачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА