12:19 21.01.2019

"Укрзалізниця" має намір із 1 лютого підвищити тарифи на вантажоперевезення

2 хв читати
"Укрзалізниця" має намір із 1 лютого підвищити тарифи на вантажоперевезення

 "Укрзалізниця" відкоригувала у фінплані на 2019 рік індексацію тарифів на вантажоперевезення у бік зниження, пропонуючи підвищити їх із 1 лютого на 14,2%, замість раніше анонсованих 16,6%, повідомила компанія в понеділок.

"Ми чесні з ринком і виконуємо обіцяне. Ініціюємо автоматичну індексацію тарифів на рівень індексу цін виробників промислової продукції. Наразі за фактом 2018 року йдемо з випередженням, індексуючи на прогнозний показник з подальшим коригуванням на факт", - наведено в повідомленні слова директора з економіки та фінансів Андрія Рязанцева.

"Укрзалізниця" зазначає, що показник 14,2% офіційно оприлюднила Державна служба статистики.

"Запропонована нами автоматична індексація тарифів - це фактично коригування до реальних економічних умов, насамперед це видатки на підготовку тягового рухомого складу для потреб економіки. Без достатнього обсягу грошових коштів "Укрзалізниця" не може в повному обсязі готуватися до пікових перевезень, які традиційно припадають на другу половину року", - додав А.Рязанцев.

Компанія, посилаючись на дані Держстату, зазначає, що з 2009 по 2018 рік зростання індексу цін виробників випереджає зростання індексу тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом на 70%.

Як повідомлялося, наприкінці листопада "Укрзалізниця" повідомила про плани індексувати тарифи на вантажні перевезення з 1 лютого 2019 року на 16,6%, а далі крок індексації становитиме по 2,5% з 1 травня, з 1 серпня та з 1 листопада 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА