13:50 21.01.2019

"Нафтогаз України" у лютому знизить ціну на газ для промспоживачів

1 хв читати
"Нафтогаз України" у лютому знизить ціну на газ для промспоживачів

 НАК "Нафтогаз України" у лютому 2019 роки знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 3,3% - до 10 тис. 460,40 грн за 1 тис. куб. м (із ПДВ).

Зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ обсягом понад 50 тис. куб. м на місяць за умови відсутності боргів перед компанією.

Для промислових підприємств, що здійснюють закупівлю без передоплати, ціна становтиме 11 тис. 458,80 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ), що на 3,1% менше, ніж у січні.

Як повідомлялося, в січні 2019 року НАК знизив ціну для промспоживачів на 3% - до 10 тис. 822,80 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ) на умовах передоплати і 11 тис. 833,20 грн - без неї.

В Україні з 1 жовтня 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, окрім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу "Нафтогаз" поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики

Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА