08:48 22.01.2019

МЕРТ ініціює створення в 2019 році сайту зі звітністю держпідприємств

2 хв читати
МЕРТ ініціює створення в 2019 році сайту зі звітністю держпідприємств

Публічний портал із результатами діяльності державних підприємств в електронному вигляді розпочне роботу вже в 2019 році, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Як поінформувала в понеділок прес-служба міністерства, Мінекономрозвитку разом із Міністерством фінансів 11 січня ухвалили спільний наказ про запуск єдиної бази автоматизованого збору, аналізу та зведення фінансових звітів та інформації про фіскальні ризики державних підприємств в електронному вигляді.

За інформацією міністерства, ця ініціатива спростить для органів управління процедуру збору та аналізу звітності держпідприємств, її узагальнення та подання до Мінекономрозвитку та Мінфіну, а також зробить зручним для громадськості використання агрегованої фінансової інформації держпідприємств.

Згідно з проектом МЕРТ, пропонується застосування єдиних форматів файлів для звітів для уніфікації даних зі звітів, електронного цифрового підпису для посвідчення джерела, а також системи контролю заповнення документів.

"Втілення цього проекту надасть можливість оперативніше проводити моніторинг фінансово-господарської діяльності держпідприємств та виявляти фіскальні ризики для більш ефективного управління державним майном", - йдеться в повідомленні.

"Публічний портал, на якому будуть відображені агреговані результати діяльності держпідприємств в електронному вигляді, буде запущений в роботу вже в 2019 році", - поінформували в МЕРТ.

У Мінекономрозвитку очікують, що відмова від паперового документообігу на користь електронного, а також автоматизований процес збору звітності вже в готовому електронному вигляді дадуть змогу органам управління вивільнити додаткові ресурси та економити час для аналізу даних звітів та ефективності використання державної власності.

За інформацією МЕРТ, в Україні на сьогодні зареєстровані 3385 держпідприємств, що перебувають під управлінням центральних органів державної влади. Із них працюють 1618, управління ними здійснюють 84 органи. Одному органу управління підпорядковується від 1 до 324 підприємств.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість оплат смартфонами з картами Mastercard в Україні у 2019-2020 роках може збільшуватися в 90 разів

Асоціації-члени УРБ підтримують інноваційні інструменти захисту прав споживачів

НБУ надав трьом банкам рефінансування на 71,5 млн грн

Надходження до Пенсійного фонду України за 2 міс.-2019 зросли на 59% до 2 міс.-2018

Чорнобильська АЕС оголосила тендер на демонтаж нестабільних конструкцій "Укриття" на 2,5 млрд грн

"Альянсенерго" на замовлення "Київобленерго" побудує в Борисполі СЕС до 5 МВт за 7 млн грн

"Укртрансгаз" оголосив тендери на постачання до кінця року 1,37 млрд куб. м газу

Країни ОПЕК + в лютому наблизились до виконання угоди щодо обмеження видобутку на 90%

Мінінфраструктури пропонує Кабміну призначити першим заступником міністра Пограничного, заступниками - Ткачука і Зубка

"Київводоканал" оголосив міжнародний тендер на реконструкцію Бортницької станції аерації на $1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА