08:48 22.01.2019

МЕРТ ініціює створення в 2019 році сайту зі звітністю держпідприємств

2 хв читати
МЕРТ ініціює створення в 2019 році сайту зі звітністю держпідприємств

Публічний портал із результатами діяльності державних підприємств в електронному вигляді розпочне роботу вже в 2019 році, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Як поінформувала в понеділок прес-служба міністерства, Мінекономрозвитку разом із Міністерством фінансів 11 січня ухвалили спільний наказ про запуск єдиної бази автоматизованого збору, аналізу та зведення фінансових звітів та інформації про фіскальні ризики державних підприємств в електронному вигляді.

За інформацією міністерства, ця ініціатива спростить для органів управління процедуру збору та аналізу звітності держпідприємств, її узагальнення та подання до Мінекономрозвитку та Мінфіну, а також зробить зручним для громадськості використання агрегованої фінансової інформації держпідприємств.

Згідно з проектом МЕРТ, пропонується застосування єдиних форматів файлів для звітів для уніфікації даних зі звітів, електронного цифрового підпису для посвідчення джерела, а також системи контролю заповнення документів.

"Втілення цього проекту надасть можливість оперативніше проводити моніторинг фінансово-господарської діяльності держпідприємств та виявляти фіскальні ризики для більш ефективного управління державним майном", - йдеться в повідомленні.

"Публічний портал, на якому будуть відображені агреговані результати діяльності держпідприємств в електронному вигляді, буде запущений в роботу вже в 2019 році", - поінформували в МЕРТ.

У Мінекономрозвитку очікують, що відмова від паперового документообігу на користь електронного, а також автоматизований процес збору звітності вже в готовому електронному вигляді дадуть змогу органам управління вивільнити додаткові ресурси та економити час для аналізу даних звітів та ефективності використання державної власності.

За інформацією МЕРТ, в Україні на сьогодні зареєстровані 3385 держпідприємств, що перебувають під управлінням центральних органів державної влади. Із них працюють 1618, управління ними здійснюють 84 органи. Одному органу управління підпорядковується від 1 до 324 підприємств.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зростання ВВП України в 2019-2020гг не перевищить 3%

Трамп пообіцяв відповісти на введення Китаєм мит для американських товарів

Україна і Світовий банк найближчими роками мають вийти на інший рівень співпраці - Гончарук за підсумками зустрічі з президентом СБ Мальпасо

Суд повернув ФГВФО майно вартістю понад 100 млн грн, незаконно виведене з неплатоспроможного "ВТБ Банку", - СБУ

НКЦПФР розпочала діалог з профучасниками із залученням членів команди Зеленського

Частка безготівкових розрахунків в Україні в I пів.-2019 сягнула 49,4%

Суд залишив у силі низькі тарифи "Укренерго" для заводів Коломойського

"Енергоатом" і канадська Cameco підписали меморандум про співпрацю

Глава "Укравтодору" за залучення коштів Митного експерименту на будівництво мостового комплексу в Запоріжжі

Арбітражний суд Москви відклав справу про банкрутство "Титанових інвестицій" Фірташа на 18 листопада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА