Інтерфакс-Україна
19:45 28.01.2019

NBT, Scatec і Norsk уклали рамкові угоди щодо ВДЕ сумарною потужністю в 900 МВт

1 хв читати
NBT, Scatec і Norsk уклали рамкові угоди щодо ВДЕ сумарною потужністю в 900 МВт

Норвезькі девелопери проектів із відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) NBT, Scatec Solar, Norsk Solar уклали рамкові угоди щодо участі в будівництві сонячних і вітроелектростанцій, повідомила прес-служба Державного агентства України з енергоефективності.

Згідно з повідомленням, угоди, укладені під час Norwegian-Ukrainian Business Forum 2019, передбачають участь NBT в установці приблизно 750 МВт ВЕС у Запорізькій області, участь Scatec Solar в установці СЕС на 150 МВт у Миколаївській області.

Крім того, угоди стосувалися також участі Norsk Solar у будівництві СЕС на 9,2 МВТ у Київській області.

Потенційний обсяг інвестицій у ці проекти становить орієнтовно $800 млн.

Як повідомлялося, норвезька компанія NBT, яка уклала на засіданні Націнвестради в Давосі (Швейцарія) з Total-Eren (дочірня компанія французького енергетичного гіганта Total) і ЄБРР угоду за проектом вітрової енергетики "Сиваш", заявила про наявність у неї достатнього потенціалу для побудови додаткових 700-800 МВт вітрових потужностей в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держгеонадра з чергової спроби реалізувала "Газ-МДС" Любинецьку нафтогазову площу з перевищенням ціни удвічі

Верховна Рада схвалила держбюджет-2026 з доходами 2,9 трлн грн та видатками 4,8 трлн грн

Ще шість проєктів відібрали для фінансування за Програмою відновлення України III

Кабмін ініціював припинення повноваження частини наглядових рад держенергокомпаній, нових членів оберуть до кінця грудня - Свириденко

Імпорт енергообладнання звільнено від ПДВ на 2026-2028 роки

"Укренерго" у четвер обмежуватиме електроспоживання на рівні останніх кількох днів – в усіх регіонах від 0,5 до 3 черг

Шмигаль підтвердив об'єднання "ДОТ" й "АОЗ" в одне підприємство, буде створена нова наглядова рада

Запровадження системи "еАкциз" відкладено до 1 листопада 2026р

Рада змінила норми оподаткування нерухомості для ВПО та відкоригувала критерії "Клубу білого бізнесу" – Гетманцев

Рада підняла податок на прибуток банків у 2026р з 25% до 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА