Інтерфакс-Україна
12:48 04.02.2019

Ernest Airlines розширює флот і планує літати з Києва до Тирани, Рима і Генуї з аеропорту "Київ"

1 хв читати
Ernest Airlines розширює флот і планує літати з Києва до Тирани, Рима і Генуї з аеропорту "Київ"

Авіакомпанія Ernest Airlines (Італія) в 2019 році планує відкрити нові напрямки з Києва до Тирани, Рима і Генуї.

"Мережа Ernest стрімко розвивається за напрямками між Італією, Албанією і Україною. Нові напрямки з аеропорту "Київ" (Жуляни) виконуватимуться до Тирани, Рима і Генуї", - повідомила прес-служба міжнародного аеропорту "Київ".

Як наголошується в повідомленні, Ernest Airlines отримала свій перший літак A320СЕО економ-класу на 180 місць від Airbus за договором лізингу. Це третій Airbus із 20 літаків A320, що поповнять флот Ernest Airlines до 2025 року.

"У наступному році італійська лоукост-компанія планує поповнити свій флот п'ятьма новими A320, і ще чотири мають надійти у 2020 році. І це ще не все, Ernest Airlines буде першою італійською авіакомпанією, яка отримає A320NEO. Він буде частиною флоту в лютому 2020 року", - наголошується в повідомленні аеропорту.

Як повідомлялося, Ernest Airlines з 21 січня скасовує рейси зі Львова до Венеції і Мілана, а в березні відкриває регулярні авіарейси з Харкова до Рима і Мілана.

Ernest Airlines - італійська авіакомпанія, штаб-квартира якої розташована в Мілані. Основний операційний центр компанії розташований у Тирані (Албанія). Авіакомпанія є лоукост-перевізником і обслуговує італійський та албанський ринки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

ВАКС задовольнив позов потенційних учасників конкурсу на вибір керуючого активами IDS Ukraine

Демайнери в грудні 2025р. розмінували понад 3 тис. га сільгоспугідь

Митний безвіз-2025: IT-система європейського спільного транзиту здобула визнання в українських перевізників

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

Міненерго доручено розробити програму розвитку когенерації на 2026 рік – Свириденко

Додаткові 911 МВт потужності вивільнені у загальну мережу після перегляду списків критичної інфраструктури – Свириденко

Мінсоцполітики: до 4,7 тис. грн підвищився розмір середньомісячного доходу сім’ї для отримання пільги з оплати ЖКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА