Інтерфакс-Україна
12:07 13.02.2019

МЕРТ оперативно оцінив зростання ВВП України в 2018 році в 3,2% - прем'єр

1 хв читати
МЕРТ оперативно оцінив зростання ВВП України в 2018 році в 3,2% - прем'єр

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) оперативно оцінило зростання ВВП у 3,2%, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу.

"Ми маємо досить позитивний показник 3,2% зростання ВВП, це вище ніж наш показник, це оперативні дані відповідно до розрахунку Мінекономрозвитку. Вважаю, що реальний ВВП за 2018 рік не менше ніж 3,2%", - сказав прем'єр, представляючи звіт уряду за минулий рік.

Він також зазначив, що інфляція залишилася на рівні менше ніж 10% у 2018 році, а доходи державного бюджету становлять 928,1 млрд грн, що на 17% більше ніж показник за 2017 рік.

"Доходи державного бюджету минулого року були 928,1 млрд грн, при чому ми отримали дефіцит бюджету в минулому році 1,7% за планового 2,4%. Державний і гарантований борг до ВВП країни знизився до 60,9%", - сказав В.Гройсман.

Він також наголосив, що валютні резерви наприкінці року досягли $20,8 млрд, що є найвищим показником за останні п'ять років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА