14:28 13.02.2019

МЕРТ продовжує роботу над запуском Експортно-кредитного агентства - Кубів

2 хв читати
МЕРТ продовжує роботу над запуском Експортно-кредитного агентства - Кубів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) продовжує роботу над формуванням наглядової ради Експортно-кредитного агентства (ЕКА), необхідної для його запуску в роботу, повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"Ми провели певну роботу і консультації з цього питання. Думаю, ми проведемо, якщо знадобиться, ще одне засідання. Це питання вирішимо", - сказав він на засіданні уряду в Києві в середу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтвердив важливість якнайшвидшого приведення в роботу ЕКА. Водночас він додав, що зволікання зумовлено тим, що такий проект уряд запускає вперше.

Крім того, В.Гройсман повідомив, що агентство працюватиме не стільки зі своїми ресурсами як з інструментами для залучення ресурсів.

"Необхідно наповнювати його не фінансовим ресурсом, а інструментами доступу до широких ресурсів, оскільки це не питання мільйонів, це питання мільярдів, можливо, десятків мільярдів, для підтримки українського експорту", - сказав він.

Як повідомлялося, в лютому 2018 року Кабмін затвердив створення ЕКА у формі ПрАТ, доручив МЕРТ здійснити приватне розміщення його акцій.

Раніше С.Кубів запевняв, що агентство почне працювати на початку 2019 року.

Відповідно до закону "Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування" №1792-VIII, наглядова рада ЕКА формується на конкурсній основі в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. При цьому конкурсна комісія, яка обиратиме членів наглядової ради, має складатися з 11 осіб: шести від представників держави, трьох від міжнародних організацій (по одному від Світового банку, ООН і ОЕСР) і двох від громадських об'єднань.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аналітики Raiffeisen з урахуванням передвиборчих розкладів очікують нову програму України з МВФ на $ 6-8 млрд до кінця 2019 р.

ФДМ очікує призначення радників із приватизації на найближчому засіданні Кабміну

Суди Нідерландів та Люксембургу відхилили апеляції "Газпрому" щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Верховний Суд відхилив скаргу "Укрзалізниці" на рішення про передання Промінвестбанком кредитних договорів з УЗ VR Global Partners

Мінінфраструктури оголосило конкурс із реконструкції старого й будівництва нового вантажного термінала в аеропорту "Бориспіль"

Україна знову закликає РФ до якнайшвидших переговорів про транзит газу на умовах ЄС - виконавчий директор "Нафтогазу"

Мінінфраструктури має намір незабаром оголосити тендер на проектування ЗПС у Дніпрі

Заступник глави МЗС України попереджає про ризики невиплати "Татнафті" $ 112 млн за рішенням міжнародного арбітражу

Данія надала перший дозвіл трубі Baltic Pipe, якою Польща хоче знизити залежність від "Газпрому"

НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 8% до кінця 2021 року за базовим сценарієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА