14:28 13.02.2019

МЕРТ продовжує роботу над запуском Експортно-кредитного агентства - Кубів

2 хв читати
МЕРТ продовжує роботу над запуском Експортно-кредитного агентства - Кубів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) продовжує роботу над формуванням наглядової ради Експортно-кредитного агентства (ЕКА), необхідної для його запуску в роботу, повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"Ми провели певну роботу і консультації з цього питання. Думаю, ми проведемо, якщо знадобиться, ще одне засідання. Це питання вирішимо", - сказав він на засіданні уряду в Києві в середу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтвердив важливість якнайшвидшого приведення в роботу ЕКА. Водночас він додав, що зволікання зумовлено тим, що такий проект уряд запускає вперше.

Крім того, В.Гройсман повідомив, що агентство працюватиме не стільки зі своїми ресурсами як з інструментами для залучення ресурсів.

"Необхідно наповнювати його не фінансовим ресурсом, а інструментами доступу до широких ресурсів, оскільки це не питання мільйонів, це питання мільярдів, можливо, десятків мільярдів, для підтримки українського експорту", - сказав він.

Як повідомлялося, в лютому 2018 року Кабмін затвердив створення ЕКА у формі ПрАТ, доручив МЕРТ здійснити приватне розміщення його акцій.

Раніше С.Кубів запевняв, що агентство почне працювати на початку 2019 року.

Відповідно до закону "Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування" №1792-VIII, наглядова рада ЕКА формується на конкурсній основі в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. При цьому конкурсна комісія, яка обиратиме членів наглядової ради, має складатися з 11 осіб: шести від представників держави, трьох від міжнародних організацій (по одному від Світового банку, ООН і ОЕСР) і двох від громадських об'єднань.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА