19:37 14.02.2019

Україна поскаржилася до СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту

1 хв читати
Україна поскаржилася до СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту

Україна на засіданні комітету з питань спрощення процедур торгівлі Світової організації торгівлі (СОТ) заявила про недотримання РФ своїх зобов'язань щодо свободи транзиту, повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) на сайті.

"Зокрема, представники української делегації звернули увагу членів комітету щодо запровадження РФ заборони на ввезення на її територію окремих товарів, які переміщуються транзитом через територію України з третіх країн, які є членами СОТ", - зазначило МЕРТ за підсумками засідання комітету 12-13 лютого 2019 року в Женеві (Швейцарія).

На думку української сторони, такі заходи суперечать положенням статей V:6 ГАТТ 1994 та 11.4 Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та, як наслідок, створюють додаткові перешкоди для транзиту, уточнило МЕРТ.

Як повідомлялося, 29 грудня 2018 року РФ оприлюднила постанову уряду, яка серед іншого забороняє ввезення на митну територію РФ товарів згідно із затвердженим переліком, які переміщалися транзитом через Україну.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА