17:29 28.02.2019

"Нафтогаз" розпочав процеси щодо стягнення з "Газпрому" боргів у Люксембурзі

1 хв читати
"Нафтогаз" розпочав процеси щодо стягнення з "Газпрому" боргів у Люксембурзі

НАК "Нафтогаз України" розпочав процеси щодо стягнення з ПАТ "Газпром" (РФ) $2,6 млрд за рішеннями Стокгольмського арбітражу в юрисдикції Люксембургу.

"Ми вже отримали газ на суму $2,1 млрд. Решту стягуємо через процес примусового виконання в декількох юрисдикціях - Нідерландах, Великій Британії, Швейцарії та США, а нещодавно і в Люксембурзі. Найближчим часом можливі процеси і в інших країнах", - повідомив "Нафтогаз" у соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, в лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж задовольнив позовні вимоги "Нафтогазу" до "Газпрому" про порушення контрактних зобов'язань щодо транзиту російського газу через Україну. Суд зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" $4,63 млрд за недопостачання погоджених обсягів газу для транзиту.

За підсумками двох арбітражних спорів між компаніями на постачання і транзит газу "Газпром" зобов'язаний доплатити НАК $2,56 млрд.

"Нафтогаз" здійснює кампанію щодо арешту активів "Газпрому" у Швейцарії, Великій Британії та Нідерландах.

Крім того, в грудні 2018 року Федеральний суд США в Нью-Йорку задовольнив вимоги НАК щодо отримання інформації від GLAS Americas, Deutsche Bank Trust Company Americas та Bank of New York стосовно активів "Газпрому" в Європі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА