Інтерфакс-Україна
11:23 01.03.2019

Монетизовані субсидії становитимуть від 0 до 24 тис. грн, суму визначатимуть індивідуально - Рева

1 хв читати
Монетизовані субсидії становитимуть від 0 до 24 тис. грн, суму визначатимуть індивідуально - Рева

Суми монетизованих субсидій для домогосподарств визначатимуть індивідуально, вони становитимуть від 0 до 24 тис. грн, у середньому – 1681 грн, повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Уже в березні 2019 року вони отримають готівкові кошти у розмірі призначеної їм субсидії за лютий. У середньому це становитиме 1681 грн. Звертаю увагу, що це середній показник", - сказав він із трибуни Верховної Ради України під час години запитань до уряду в п'ятницю.

Міністр зазначив, що суму субсидії визначать індивідуально для кожного домогосподарства.

"Від нуля до 24 тисяч, у нас є такий субсидіант, який у Харківській області отримує таку суму. Тобто кожен отримає індивідуально визначену суму, і вона буде різною", - сказав А.Рева.

Він також зазначив, що станом на 20 лютого субсидії в готівковій формі отримають 3 млн 378 тис. 807 домогосподарств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА