Інтерфакс-Україна
13:30 04.03.2019

Україна виплатила $444,4 млн відсотків за реструктуризованими євробондами

1 хв читати
Україна виплатила $444,4 млн відсотків за реструктуризованими євробондами

Міністерство фінансів України від 1 березня погасило сьомий купон за облігаціями зовнішньої державної позики (єврооблігаціями), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі відомства.

За даними Мінфіну загальна сума виплати становила $444,4 млн.

Як повідомлялося, ці єврооблігації були випущені в рамках проведеної Україною в 2015 році боргової операції з державним та гарантованим державою боргом, а також реструктуризації зовнішніх запозичень Києва, "Укравтодору" і держпідприємства "Конструкторське бюро "Південне ім. Янгеля" (Дніпро).

Процентну ставку за всіма цими цінними паперами було встановлено на рівні 7,75% річних. Процентний дохід нараховується і виплачується двічі на рік - 1 березня і 1 вересня, починаючи з 1 березня 2016 року. Термін погашення єврооблігацій настає 1 вересня відповідного року - з 2019 до 2027 року.

Загальна сума першого купонного платежу становила $473,313 млн, другого, третього і четвертого - $505,429 млн, п'ятого - $444,4 млн, шостого $444 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

Україна за 10 міс. збільшила імпорт електрогенераторів у 3,6 раза, акумуляторів – на 53%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА