15:05 04.03.2019

Адмінсуд визнав незаконною постанову Кабміну з цінами на газ для населення за позовом Тимошенко

1 хв читати
Адмінсуд визнав незаконною постанову Кабміну з цінами на газ для населення за позовом Тимошенко

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною і нечинною постанову Кабінету Міністрів України №315 від 27 квітня 2016 року, в якій, зокрема, визначається порядок формування ціни на природний газ для потреб населення, повідомляється на порталі "Судова влада України".

"Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з порушенням урядом порядку прийняття оскаржуваної постанови в частині її узгодження з Секретаріатом Енергетичного співтовариства та Державною регуляторною службою України, оприлюднення проекту постанови та інше, що загалом призвело до усунення від участі в прийнятті оскаржуваного рішення значного кола зацікавлених осіб. Зазначені порушення суд визнав суттєвими й такими, що свідчать про недотримання при прийнятті цієї постанови вимог нормативних актів, що мають вищу юридичну силу", - йдеться в повідомленні.

У суді пояснюють, що термін розгляду справи за позовом Юлії Тимошенко та громадського руху "Тарифна мобілізація" затягнувся у зв'язку зі зміною складу колегії суддів, що зумовило здійснення розгляду справи з початку, призначення у справі судових експертиз і загальне навантаження на суддів із розгляду адміністративних справ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА