Інтерфакс-Україна
17:17 04.03.2019

Wizz Air за два місяці 2018 року збільшила пасажиропотік в Україні майже вдвічі, розмістила в Києві четвертий літак

1 хв читати
Wizz Air за два місяці 2018 року збільшила пасажиропотік в Україні майже вдвічі, розмістила в Києві четвертий літак

 Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air у січні-лютому 2019 року перевезла понад 300 тис. пасажирів на своїх рейсах до/з України, що на 94% більше в порівняно з аналогічним періодом 2018 року, йдеться в повідомленні компанії з огляду на розміщення на базі в Києві четвертого літака і запуск чотирьох нових рейсів з України.

"В результаті зростання попиту серед українських пасажирів... авіакомпанія пропонує 44 маршрути до 13 країн із трьох українських аеропортів - Києва, Львова та Харкова", - повідомляє компанія.

Відповідно до системи бронювання, йдеться про 28 рейсів із Києва, 10 - зі Львова, шість - із Харкова. Зокрема, 1-3 березня Wizz Air почала виконувати рейси з Києва до Бремена, Біллунна (Данія) та Риги, а зі Львова до Копенгагена.

На думку компанії, розміщення четвертого літака Airbus A320 в Україні збільшує загальний обсяг інвестицій у країну більше ніж до $400 млн, а також кількість створених робочих місць до 140.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА