Інтерфакс-Україна
12:30 13.03.2019

Гройсман доручив КМДА та "Укрзалізниці" доопрацювати проект розвитку міської електрички

1 хв читати
Гройсман доручив КМДА та "Укрзалізниці" доопрацювати проект розвитку міської електрички

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Київській державній міській адміністрації (КМДА) спільно з АТ "Укрзалізниця" опрацювати проект розвитку міської електрички в столиці, про це він заявив на засіданні Кабміну в середу.

"Я вважаю, що питання міської електрички - дуже правильний проект, реалізований уже давно в європейських містах. "Укрзалізниця" справді готова до його реалізації, але самостійно цього зробити не зможе. Тому я просив би Віталія Володимировича (Кличка - ІФ) спільно з "Укрзалізницею" та Міністерством інфраструктури опрацювати це питання, щоб забезпечити високий рівень мобільності жителів Києва та гостей міста, всіх хто в ньому працює", - заявив В.Гройсман.

У свою чергу міністр інфраструктури Володимир Омелян відзначив важливість для міста й "Укрзалізниці" знайти достатню кількість фінансування для розвитку проекту міської електрички.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" попередило про ймовірне обмеження потужності промспоживачів з 16:00 і до кінця доби

Свириденко: Ексімбанк США може стати надійним великим партнером співробітництва між країнами

"Фокстрот" інвестував в енергозалежність 5,565 млн грн

Середня вартість обслуговування кредиту для ОСББ - учасника програми "Енергодім" - не перевищує 1000 грн на місяць

Річні форвардні контракти на ліс можуть бути запроваджені у 2026р

Свириденко обговорила з Георгієвою нову програму МВФ для України на 2026-2029 рр.

Захист енергооб'єктів у 2023-2024 рр. реалізовано на 18,7 млрд грн з передбачених 35,9 млрд грн – Рахункова палата

Відбудова пошкоджених РФ газових об’єктів – сумнівне рішення, потрібна альтернатива, вважає ексглава "Нафтогазу"

Ексглава "Нафтогазу" Коболєв радить бізнесу будувати СЕС з СНЕ і обережно ставитися до газової генерації

Кількість авіаперельотів у Євросоюзі цього літа залишилася нижчою за рівень 2019 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА