Інтерфакс-Україна
17:19 13.03.2019

Наглядова рада "Нафтогазу" запропонувала продовжити контракт із Коболєвим на рік, урізавши зарплату вдвічі

1 хв читати
Наглядова рада "Нафтогазу" запропонувала продовжити контракт із Коболєвим на рік, урізавши зарплату вдвічі

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" запропонувала Кабінету Міністрів продовжити повноваження голови правління компанії Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року.

Згідно з оприлюдненим виданням "Економічна правда" листом за підписом голови НР Клер Споттісвуд відповідну пропозицію рада одноголосно підтримала на засіданні 11 березня.

Рівень зарплати глави НАК пропонується скоротити вдвічі від нинішнього - до 520,5 тис. грн, без виплати щомісячних і квартальних премій. Водночас А.Коболєв може претендувати на премії за результатами роботи за 2019 рік за умови створення до 1 січня 2020 року готового до сертифікації оператора ГТС і збільшення видобутку газу.

Як повідомлялося, контракт із нинішнім главою НАК Андрієм Коболєвим завершується 22 березня 2019 року. В лютому 2019 року наглядова рада "Нафтогазу" направила прем'єр-міністру листа, в якому підтвердила необхідність продовження трудового договору з А.Коболєвим на три роки з підвищенням йому зарплати.

Водночас В.Гройсман заявив, що уряд з 23 березня оголосить конкурс на посаду глави "Нафтогазу". Згідно з розпорядженням Кабміну про проведення конкурсного відбору на посаду голови правління НАК він очікує від НР НАК "Нафтогаз України" та МЕРТ подання до 14 березня пропозицій щодо персонального складу правління компанії.

Заяви від осіб, які хочуть узяти участь у конкурсі, приймаються протягом 30 календарних діб від моменту публікації оголошення про проведення конкурсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР через зміни у статут може заблокувати "Укренерго" EUR141 млн та вимагати дострокової сплати EUR533 млн – член енергокомітету

Канада продовжила на рік безмитний режим для товарів з України

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА