13:59 14.03.2019

"Укрзалізниця" погасила єврооблігації на $150 млн

1 хв читати
"Укрзалізниця" погасила єврооблігації на $150 млн

АТ "Укрзалізниця" здійснила погашення першої частини єврооблігацій на $150 млн і виплатила черговий купонний дохід за ними, повідомляється на сайті компанії.

За словами голови компанії Євгена Кравцова, кредитні ресурси для рефінансування заборгованості було залучено на внутрішньому ринку. Зокрема, їх надали Ощадбанк і Державне агентство інфраструктурних проектів України ("Укрінфрапроект").

"Запозичення були здійснені в національній та іноземній валюті, завдяки чому були погашені валютні зобов’язання. Це додатково знизило потенційні ризики отримання збитків від курсових різниць", - уточнив Є.Кравцов.

За його словами, своєчасне погашення боргових зобов'язань вкотре підтверджує підтримку залізничної галузі з боку держави та фінансову стабільність "Укрзалізниці", а також демонструє кредиторам відповідальне ставлення держави і компанії до обслуговування власних запозичень.

"Укрзалізниця" протягом своєї багаторічної історії як постійний правонаступник завжди вчасно і в повному обсязі розраховується за своїми зобов'язаннями", - заявив голова компанії.

Як повідомлялося, раніше "Укрзалізниця" відзвітувала про скорочення боргового портфеля з 34,2 млрд грн у грудні 2017 року до 30,8 млрд грн у серпні 2018 року, або на 9,94%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА